VW Golf mk1 by Jusin - Komentari projekta

VW Golf mk1 by Jusin - Komentari projekta

Administrator
RE: VW Golf mk1 by Jusin

fino to napreduje;) prva stvar do sada koja mi se nije svidjela su tapacirunzi, tacnije kako su presvuceni, jer se sigurno moglo bolje presvuci;)

ali sigurno ces ti to dovesti u red;)
 
Član
RE: VW Golf mk1 by Jusin

pioneer_09 je napisao(la):
fino to napreduje;) prva stvar do sada koja mi se nije svidjela su tapacirunzi, tacnije kako su presvuceni, jer se sigurno moglo bolje presvuci;)

ali sigurno ces ti to dovesti u red;)

islo se na na neki stari look, ali da ostane u duhu keca i tog vremena, sicevi na sredini imaju isto ove kockice,

kako si ti mislio da je bolje za uraditi, tapacirunzi se lako zamijene, mozda je tvoj prijedlog bolji

novi izgled tipa golf 3 i slicno ne dolazi u obzir

evo sica
DSCN3862.jpg
 
Član
RE: VW Golf mk1 by Jusin

svaka cast projektu,ostao sam bez rijeci :icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_eek:
 
Član
RE: VW Golf mk1 by Jusin

meni se svidja, imat ces i ovaj retro style, moderno sa starim detaljima, ne moze biti bolje:cool::cool:
 
Član
RE: VW Golf mk1 by Jusin

mislim da bi se ovo platno bolje uklapalo sa crnom kozom, al nije ni ovako lose ;)
 
Član
RE: VW Golf mk1 by Jusin

emir_89 je napisao(la):
mislim da bi se ovo platno bolje uklapalo sa crnom kozom, al nije ni ovako lose ;)

slazem se, mozda bi bilo bolje kada bi ove rubove sjedista presvukao u crnu kozu s obzirom da ti je ta kombinacija i na vratima...razmisli

inace odlican projekat, svaka cast
 
RE: VW Golf mk1 by Jusin

odlicno drug,neg kani se ovi slika,daj da vidim kak izgleda zakucan za zemlju,s onim felama,oduvjek sam sanjao tako svog mk1:D

ak nadem sliku svog keca,iz 79 sa uskim stopama,org.nista mjenjato,bila je ins.tabla sa samo jednim okruglim satom,za kilometrazu,i gorivo koje je u istom satu bilo,a za temp.je samo imao lampicu.ispod volana je imao samo jednu policu koja se protezala duz cjele table.i na sredini od mjenjaca do te police,srednji stub koji je imao otvor za 2ije cukice,a ispod njih mala ostava;)
 
Član
RE: VW Golf mk1 by Jusin

sto me nervira sto uvijek svak voli crnu kozu tj..uvijek neku klasiku..(daj auto u pod,nabaci felge neke petokrake i gotovo:icon_sad:),bolje je nesto drugo sto upada u oci ;) :icon_smile:
Ovi sicevi sa tapacirunzima ce biti vrh..;) ;)
samo naprijed ovo ce biti ekstra mk1 :icon_biggrin:
 
Član
RE: VW Golf mk1 by Jusin

Skrabo je napisao(la):
sto me nervira sto uvijek svak voli crnu kozu tj..uvijek neku klasiku..(daj auto u pod,nabaci felge neke petokrake i gotovo:icon_sad:),bolje je nesto drugo sto upada u oci ;) :icon_smile:
Ovi sicevi sa tapacirunzima ce biti vrh..;) ;)
samo naprijed ovo ce biti ekstra mk1 :icon_biggrin:

komentar ti "nidje veze", ti lafo znas da ja volim crnu kozu zato sto sam rekao da bi bolje stajala. ako je koza, vise volim bez, onu crveno-smedju, ali ako je vec na vratima kombinacija platna i crne ne vidim razloga zasto i na sjedistima nije isto, a i crna se 16 puta bolje kombinuje sa ovim platnom nego ova crvena, ne zbog klasike nego cisto zbog estetike...

ja nisam rekao da je ovo lose, ali bi po mom misljenju bolje bilo sa crnom. u svakom slucaju kad se sve zavrsi bice to extra vozilica. a i ne moze nikad sve biti savrseno, treba nesto ostaviti i radi uroka :D:cool:
 
Član
RE: VW Golf mk1 by Jusin

Druže jesi ti siguran da je to ono isto auto koje si ti tu dovukao :lol:
 
Top