VW Golf mk1 by Jusin - Komentari projekta

VW Golf mk1 by Jusin - Komentari projekta

Član
RE: VW Golf mk1 by Jusin

hvala svima na podršci :cool::cool::cool:

a i vrijeme je bilo eno da postavis slike :icon_confused:
 
Legend
RE: VW Golf mk1 by Jusin

jelde eno :lol: ... , preko vikenda je aBd finish pa cu ti dosaditi sa slikanjem dok budemo sklapali
 
Član
RE: VW Golf mk1 by Jusin

enesss je napisao(la):
jelde eno :lol: ... , preko vikenda je aBd finish pa cu ti dosaditi sa slikanjem dok budemo sklapali

Bar 200 fotki svih mogućih detalja.;)

Kao čovjek koji ne gotivi VW, redovno pratim temu i uživam, mogu misliti koju satisfakciju predstavlja VW-ovcima.:cool:
 
Član
RE: VW Golf mk1 by Jusin

treba i unutrasnjost srediti do vrha , da bude tip top :cool:

btw. ove godine ga se nije isplatilo registrovati :icon_biggrin:

dobre papucice , gdje si nabavio :icon_question:
 
Član
RE: VW Golf mk1 by Jusin

AnDel je napisao(la):
treba i unutrasnjost srediti do vrha , da bude tip top :cool:

btw. ove godine ga se nije isplatilo registrovati :icon_biggrin:

dobre papucice , gdje si nabavio :icon_question:

registracija je istekla jos u martu ;)

a trudim se da zavrsim sve kako treba, ne znam jos jedino sta dodje u donjem dijelu maske od starog keca do '79, nabavio sam staru masku i sat i sad mi dole suplje sve, a ne znam sta tacno dodje i kakva je konzola kod mjenjaca

papucice sam kupio slucajno od nekog momka on imao desetak kompleta dobio negdje izvana vjerovao ili ne za 10 KM
 
Član
RE: VW Golf mk1 by Jusin

mislim da ti na staroj tipi instrumentalke ne dodje nista dole da dodje tako golo, malo ruzno ali jbg
ako ti smeta odradi nesto sam da to uklopis
 
Član
RE: VW Golf mk1 by Jusin

jos malo pa gotovo, djeluje mi malo nestvarno nakon tolikog vremena :icon_eek:


znam da dole nema onih pretinaca kao kod nove, ali sad se vide osiguraci, dole dio volana, kutija gdje je mali hladnjak za grijanje, rupa oko mjenjaca, po mom misljenju bi trebalo nesto da ima jos samo da to prekrije, znam da nema tih pretinaca i to mi je dobro, jer dosad su mi uvijek bili pretpani raznim glupostima

vidi se sve na onoj prvoj slici
 
Legend
RE: VW Golf mk1 by Jusin

sve je odradjeno kako treba,uzivo 100x bolje izgleda,eto jos neke sitnice preostaju i na cestu
 
Član
RE: VW Golf mk1 by Jusin

LM_Hit je napisao(la):
, ne znam jos jedino sta dodje u donjem dijelu maske od starog keca do '79, nabavio sam staru masku i sat i sad mi dole suplje sve, a ne znam sta tacno dodje i kakva je konzola kod mjenjaca

Mislim da na mom kecu imaju te dole plastike, pa ti poslikam kako izgleda..kod mene je primjerak iz '76.
 
Član
RE: VW Golf mk1 by Jusin

LM_Hit je napisao(la):
jos malo pa gotovo, djeluje mi malo nestvarno nakon tolikog vremena :icon_eek:


znam da dole nema onih pretinaca kao kod nove, ali sad se vide osiguraci, dole dio volana, kutija gdje je mali hladnjak za grijanje, rupa oko mjenjaca, po mom misljenju bi trebalo nesto da ima jos samo da to prekrije, znam da nema tih pretinaca i to mi je dobro, jer dosad su mi uvijek bili pretpani raznim glupostima

vidi se sve na onoj prvoj slici


ispod su ti dolazili krući tepisi oblozeni iznutra materijalom za zvucnu izolaciju,a sredisnja konzola je visocija,dolazi da table i na sebi ima mjesto za dvije cukice, mozes staviti i police od novije table,fino se uklope i bas mocno izgledaju na toj tabli.;)

Po meni je puno bolje da si isao unutra na bijelu ili bez kozu i oblozio i ovu tablu kozom,prejebeno bi se slagalo s bojom na autu,al i ovako ce biti extra ne sumnjam u tebe.:cool:
 
Top