VW Golf mk1 by Jusin - Komentari projekta

VW Golf mk1 by Jusin - Komentari projekta

Član
RE: VW Golf mk1 by Jusin

hvala svima na lijepim komentarima, enes mora lijepo pricati inace ... :lol::lol: nece dobiti "krug", felge ce se montirati za koji dan, ostavljam ih za kraj, kao sto kazu secer na kraju. Uradjen je tehnicki, predano sve za registraciju, pa slijedece sedmice na cestu.
 
Član
RE: VW Golf mk1 by Jusin

pratim projekat od pocetka i skroz je pedantno odradjeno,jedina zamerka sto ste lajsne uklonili ali dobro,ostalo je sve na svome mestu,i vidi pozabavi se malo motornim prostorom,nemoj da dozvolis da motor bude rdjav i prljav ili imas u planu da stavljas nesto jace ? inace golf je prelep;)
 
Član
RE: VW Golf mk1 by Jusin

Auu kao je ovo mocno ispalo nisam ni vidio temu do sad , boja je savrsena :cool:

Svaka cast :icon_smile:

Kakve felge idu?
 
Član
RE: VW Golf mk1 by Jusin

adi187 je napisao(la):
Auu kao je ovo mocno ispalo nisam ni vidio temu do sad , boja je savrsena :cool:

Svaka cast :icon_smile:

Kakve felge idu?

imaju slike na 39. str. :icon_smile:
 
Član
RE: VW Golf mk1 by Jusin

koji auto jbt, boja je fenomenalna
i mene zanima kako se uklopila unutrasnjost, vidio sam da u gradisci nije bilo sve zavrseno koliko sam upratio
 
Član
RE: VW Golf mk1 by Jusin

citav sat vremena sam ostavio da pregledam sve oko projekta,,,svaka cast druze od temelja do krova;) samo steta je ako u ovo ubacis kakvu dizelcinu pod haubu..;)
 
Član
RE: VW Golf mk1 by Jusin

shurda je napisao(la):
citav sat vremena sam ostavio da pregledam sve oko projekta,,,svaka cast druze od temelja do krova;) samo steta je ako u ovo ubacis kakvu dizelcinu pod haubu..;)

vidis li ti da on ima motor, nema potrebe da ubacuje:icon_biggrin:
 
Legend
RE: VW Golf mk1 by Jusin

Ma jarane... mozes postaviti milion slika... neke su dobre, a neke su malo bolje... :D

al slike ne mogu ni 10% docarati kako auto izgleda uzivo... mislim... ne da gledati u sebe... :cool::cool::cool:
 
Član
RE: VW Golf mk1 by Jusin

dugo se radio, ali je vrijedilo....boja je perverzione, a kvalitet odradjenog se 'osjeti' cak i na slici ;)
10 ka, slike unutrasnjosti cekamo;)
 
Top