VW Golf mk1 by Jusin - Komentari projekta

VW Golf mk1 by Jusin - Komentari projekta

RE: VW Golf mk1 by Jusin

boja je strava,nesumnjam da se to nece dotjerati ka savrsenstvu.;)

enese stvarno zaduzen si za fotkanje,neir spava povodom toga:D,a fotka sa zahrdalom felom je extra:icon_twisted:
 
Član
RE: VW Golf mk1 by Jusin

druze nalista se ja dok dodjo do kraja al vrijedi svake sekunde listanja.Ovo je nesto najbolje sto sam vidio i cuo kako znam
za sebe,odraditi onakvo auto i uloziti toliko truda vremena novaca i svega moze se opisati samo jednom rijcju **LJUBAV** za ovaj projekat nemam rijeci da kazem bilo sta bilo bi suvisno ogroman RESPECT za sve ucesnike u projektu a posebno BIG RESPECT za majstora.sretno vam u daljnjem radu i da ga sto prije istjerate na cestu na pocasni krug.POZZZ...
 
RE: VW Golf mk1 by Jusin

Sve pohvale i cestitke na ovakvom poduhvatu,za jedan buduci OLD ;) I sve pohvale maistoru koi ga je radio,nadam se da vidi jos dobro jer varenja je mnogo bilo,brusenja i ostalog.Boja prekrasna,sve lijepo uklopljeno nista pretjerano.I veoma dobar limar.Pozdrav
 
Član
RE: VW Golf mk1 by Jusin

svaka cast majstore ;);)

samo prije izlaska na cestu, ispolirajte i branike ove, i na motoru sto se da, i onda malo voznje bez haube :icon_biggrin:

stvarno vi cazinjani s ovim vagenima bi pola njemacke postidili, slagao bi kad bi rekao da vam ne zavidim :D
 
Administrator
RE: VW Golf mk1 by Jusin

:cool::cool::cool:

svaka cast:cool: svaki komentar je suvisan;);)

kad se sve sklopi ocekujemo jedan dobar fotosuting i slike u velikoj rezoluciji;)
 
Top