VW Golf mk V by Dado

VW Golf mk V by Dado

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Lexillium je napisao(la):
nesobrzi je napisao(la):
dobro jbg ako su pojedinci glupi ja bi bar sutio nebi se provaljivao ako neznas sta je centralina motora objesi se od najblizu vrbu (DRVO) da se zna sta je da nebi bilo nesporazuma oko vrbe


Pa ''centralina'' nije muzičko pojačalo da po tome može svako čačkati i štimati parametre kako mu volja...

A gledali smo klip dotičnog vozila i ubrzanja i ono auto ne može ni blizu GTI-ja tako da...čačk'o ti skupa sa njim ''centralinu'' ili ne,bezveze ispadate smiješni:lol::lol::lol:

kao prvo ja nisam rekao da je centralina muzicko pojacalo, nego sam samo rekao da se valjda zna sta je centralina a ne za pojedince kojima je to nesto nepoznato dali se to moze podesavati ili ne to nije bitno samo neznam sta je tu cudno rijec CENTRALINA,a ako si mislio na mene da cackam sa njim ili ne ja ne, SAMO NEZNAM ZASTO SE NA OVOM FORUMU NEMOZE NISTA NORMALNO PISATI SAMO NEKAKVE RASPRAVE ako mislite da nije istina nemojte ni citati.
 
evo jos koja slika auta a i video sto sam rekao da ce biti danas




[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=EGor6IV_kho[/video]
[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=fCuR49vg0zQ[/video]
 
Član
Muzika je vrh;), još kad bi se znal ona onome prvom snimku ko je ko, ti si valjda prvi proletio jer se više dernja golf, a onaj već se ljepše čuje. I popravi datum na kameri, i vrijeme. 22 h a ono sunce upeklo usred dana.haha
 
jarane meni je ovo ako vjerujes smijesno, bez uvrede lafo se trkas sa gti/om
ovaj lagano vozi koci a ti se lijepis :icon_question:
a folk tuce li tuce :smajli44:

brzinam slabo navlacis, jest tdi, al ga isaltas do cetvrte dok rece sta bi ???
 
Član
Ma brzi si jer imas 2 turba, jedan je TURBO Diesel,a trugi je TURBO Folk, zajedno kao BI-TURBO :lol:

Salu na stranu, ovaj na prvom videu je ili ubacio 1.4, ili je moja baka za volanom...
 
kad si vec kamerom snimao trebao si malo i km sat snimiti,,
tako se bolje vidi kako ide,, drugu peticu je neki dedo mogao voziti,
a ima ih dosta,, nije ti to nikakvo mjerilo, ja mislim da imas jedno 140 ks
 
za snimak iz auta sto se vidi to mi je kamera offbord to sam neki dan ugradijo i nemoze se pomijerati gdjeje tuje a mozete da primijetite na tom snimku koliko covjek gazi kad je benzinac bacijo dim.


a za drugi video ja sam onaj bez vw znaka a planu imam jos dosta radova na motoru tako da se nadam da ce ici bolje ili ce ekspodirati motor jedno ce biti :D
 
Član
cekaj ba, na ovom prvom klipu gti, ovaj sto je kao sporiji :icon_question: tu se slazem sa dellasom, ne da je sporo.... pa ja idem ovako slicno :D

drugi klip, koma, aj muziku necu komentarisat... ali sta ba, ovo potezanje, ovaj pusta gas, koci :icon_eek: :lol:
 
jbg ljudi kako od okrenem tako je ispalo potegli smo se 3-4 put i svaki put ja ispred i nakraju pustijo covjkek kraju jer vidi da bosanac ne pusta pa makar i pogino XD.
sala na stranu al na autu sam dosta uradijo toga i logicki mora da ide a cife necu da spominjem niti sta sma radijo ;):123:
 
ajde Dado ljubi te brat ukljuci malo logiku , ako je tvoj motor 1.9 tdi to znaci da fabricki ima 105-6 konja ako se ne varam i nek s tim djidjama imas nekih 150ks a vjerovatno nemas , tezak si 1250kila , a GTI ima brate 200ks i tezak je 1300 kila , e sad uporedi ovo dvoje pa razmisli da li se taj strendzer stvarno trkao , bruda kad prodjes kroz Sarajevo stat cu ja sa svojih 160ks s tobom pa se izmjerimo da smo obojica svjesni da se trkamo ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top