VW Golf mk V by Dado

VW Golf mk V by Dado

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
stio se tice video nij ok iso i to sam reko odmah jer lijevom rukom sam drzo telefon da snimam a desnom salto i drzo volan jer kad krenem na startu naglo prvi 10-15 metara auto mi pokusava da bjezi u stranu radi proslajdravanja pa u tom video sam moro da popustam i gas nemogu sve da stigne.


a ostalo sto imam u planu na golfu to jest da ga zamijenim :D ako ga ne ostavim staroj
 
Član
ovo sad ljudi komentari da je njegov golf ide slabo ovo ako je chipovan malo se varate snimite svoje auto telefonom pa pogledajte da je na snimku sve izgleda sporije i reklo bi se da auto slabije ide,ovaj golf ide veoma dobro ;)
 
neso brzi mogu ti reci da si upravu na videu se bas vidi dosta slabije kako ide mislim da ti znas kako ide on ide :123:


a za natpis dado jbg ljudi svako ima svoje ukuse za sad auto ostaje kakav je takav je kod se ne odlucim sta cu raditi sa njim ili prodati ili ostaviti staroj ga
 
Član
RE: vw golf & yugo

dado...c::: je napisao(la):
jbg to mu je bijo kit 2005 god kad sam kupijo bijo sam taj kit i jos jedan mnogo mnogo gori od ovog sto sam ja uzeo tako za sad neka stoji ovaj ako ga razbijem ponovo mijenjam ga :D a natpis malo poruzno izgleda na slikama al da se vidi uzivo skroz druga prica je.

a za juga jugo je tek pocet da se radi sam nemam vremena da ga zavrsim al do aprila bi trebo da ga dovedem prikraju i da picim sa njim za italiju gdjece ostati 3-4 mjeseca

Nije stvar u lepoti, slova su lepa, ali da neko stavlja ime na auto je totalno...:icon_rolleyes:
 
ovi dana je pala odluka ne mijenjam vise ovog golfa prodajem drugog golfa sto imam cetvorku tako, tako da sam otiso malo do druga mi da se jos poigramo sa centralinom i mogu reci da sam jos zadovoljnji :D uskori i video na startu protiv GTI :D:icon_eek:
 
znam smijesno je al nisam osto iza ni milimetra cak sam malo i ispred bijo lik popizdijo za nepovjerovati al istinito :123::123::123: sad kad smo malo jos dostimali centralinu auto ide skroz drugacije al zato sam ocekujem kace mi da vrisne lamela.


video stize uskoro dam da mi se drug vrati sa puta za koji dan
 
Član
dobro jbg ako su pojedinci glupi ja bi bar sutio nebi se provaljivao ako neznas sta je centralina motora objesi se od najblizu vrbu (DRVO) da se zna sta je da nebi bilo nesporazuma oko vrbe
 
ja ne kazem da sam brzi ja kazem da sam startnio na 200-400 metara a na dalje logika kaze svoje konji i prenos sve dokazuju
 
ne moze ti obrtni moment pomoci da budes brzi,, jer gti do 100
ide za 6,9 sekundi,, ti to snimi i pokazi na forumu ja kapu skidam,,
jos bolje snimi klip da za 8 sek dodjes do 100,, ali po ravnom,, nemoj samo
ko nas sarajlic niz brdo snimati klipove, pozz;)

samo nam jos otkrij tajnu sa kojim gti-om se trkas:icon_question:
 
Član
nesobrzi je napisao(la):
dobro jbg ako su pojedinci glupi ja bi bar sutio nebi se provaljivao ako neznas sta je centralina motora objesi se od najblizu vrbu (DRVO) da se zna sta je da nebi bilo nesporazuma oko vrbe


Pa ''centralina'' nije muzičko pojačalo da po tome može svako čačkati i štimati parametre kako mu volja...

A gledali smo klip dotičnog vozila i ubrzanja i ono auto ne može ni blizu GTI-ja tako da...čačk'o ti skupa sa njim ''centralinu'' ili ne,bezveze ispadate smiješni:lol::lol::lol:
 
u subotu popodne stize vide pa se uvjerite znam da izgleda smijesno al je istinito a za centralinu ja stimam sam sebi parametre kako meni odgovara kao prvo drugo ja nije mi originalna centralina nego narucena je bas bosh a naravno da nisam ja samo to radijo na motoru to je malo i logicki ima tu jos dosta sitnih stvari i krupni koje su uradjene a nisu za javnost samo znam da moram uskoro da stavljam sinter lamelu jer ova vec daje svoje zadnje znake zivota a ja trazi jos jos konja :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top