VW Golf mk V by Dado

VW Golf mk V by Dado

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
RE: vw golf & yugo

jbg to mu je bijo kit 2005 god kad sam kupijo bijo sam taj kit i jos jedan mnogo mnogo gori od ovog sto sam ja uzeo tako za sad neka stoji ovaj ako ga razbijem ponovo mijenjam ga :D a natpis malo poruzno izgleda na slikama al da se vidi uzivo skroz druga prica je.

a za juga jugo je tek pocet da se radi sam nemam vremena da ga zavrsim al do aprila bi trebo da ga dovedem prikraju i da picim sa njim za italiju gdjece ostati 3-4 mjeseca
 
RE: vw golf & yugo

evo jos jedano malo osvjezenje teme veceras vracajuci se od rodjaka malo sam pokusao da snimam :D


E9u06E[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=dhrq-E9u06E[/video]
 
RE: vw golf & yugo

ma ide un i bolje al nisam ok snimijo jer sam vozijo jednom rukom a drugom salto pa kad potegnem u 1-2 malo ponese auto lijevo desno pa treba drzati volan a i saltati :D al sve u svemu ne zalim se
 
Član
lambo je neam rijeci srce me boli, a ovi tvoji yugici i golfaci isto fino skroz samo znas vec su ti rekli skidaj onaj natpis i to bi bilo to...
 
Član
ako ti chipovan ovako ide, nije to nesto ok... fin je golf, samo onaj natpis nazad mi je antituning... imas preagresivan zadnji branik koji ti ne prati ostatak auta, dakle prvo trebas nazad led stope, sa strane pragove? imas li kakve? nisam ih primjetio? stavi neke crne farove, i 17ke felge... ali sve u svemu, svidja mi se sto nije klasican golf, pozz
 

323

Član
Sve pohvale za golfa,jednimo mi se ne sviđa kao i drugim clanovima foruma natpis i crvene neonke.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top