VW Golf mk V by Dado

VW Golf mk V by Dado

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
pozz drustvo ja sam dado i iz doboja sam vlasnik sam ova dva moja mala ljubimca golfa 5 tdi i yuga 55 i jedan i drugi auto sam malo doradjivo po mom obicaju pa da pocnem.


golf je "05 god vani sportline unutrasnjost auta confortine to sam dobijo auto na poklon od roditelja za rodjendan a prije toga sam posjedovao punto MK1 gt sport.

golfa sam poceo da radim odma nakon 3-4 mjeseca starosti nisam mogao da ga gledam u originalnom stanju :icon_confused: i tako sam narucijo naprijed pod branik i nazad pa sam se poceo da igram malo oko muzike wufere 16 u vratima AD1000 duple wofere 32 u gepeku i sve je radilo preko pojacala proton tako sam isao naprijed neko vrijeme stalno mi se mutile neke ideje po glavi i nekon nekog vremena sam narucijo i centralinu bosh i turbo garet e poslije toga mogu reci da mi se poceo auto da svidja u vuci dosta price vise sad malo koja slka :D


ovo je jedina slika sto imam dok je bijo u originalnom stanju toliko mi se svidjo da sam se slomijo slikajuci




pocetak radova







evo jedna slika zajednicka od moji ljubimaca
<


zasad je to je to slika uskoro i koji video
 
Član
RE: vw golf & yugo

petica je odlicna;), samo skini natpis ispod znaka na gepeku i crvenu neonku ispod auta, prosao je 2fast 2 furious fazon:icon_biggrin:...nije bas....:icon_rolleyes:
yugo je ok samo promijeni felge:cool:
 
RE: vw golf & yugo

neonke su vec skinute ustvari polupane su imo sam 4 komada a natpis iza izgleda malo poruzno na slikama a uzivo je drugazi skroz a felne za juga felne su vec u garazi treba ih sam da ispoliram :D
 
Član
RE: vw golf & yugo

fina petia samo skini ovaj natpis ostalo je ok. nisam je vidjo po gradu. a ovog juga jesam
 
RE: vw golf & yugo

pa tesko je se vidja taj golf jer u zadnje vrijeme je stalno u garazi a prosle godine je stalno bijo po gradu po njemu me svi i znaju :D



a jugo je poznat po zvuku i pucanje na auspuh kad saltam :p
 
Administrator
RE: vw golf & yugo

fine vozilice... stavi u juga manji sportski volan..
petica vec si rekao da si skinuo neonke, a skini i taj natpis sa gepeka... inace lijep golf, a mogao si i malo vece slike postaviti...
kakve su ti felge na golfu???
 
RE: vw golf & yugo

evo i slika felni za sad su 16ke toora veoma rijetka felna a i dosta mi se svidja





nisam dogo slikako ni jedan mi auto nema se vremena
 
Član
RE: vw golf & yugo

Petica je odlicna, nego jel ti ono pise dado pozadi? Daj skidaj to. Neonke ne pali i to je to.;)
 
Administrator
RE: vw golf & yugo

imam jedan prijedlog... za golfa otvori posebnu garazu u podforumu njemacka vozila, a yugo nek ti ostane ovdje... samo javi nekom od administratora da ti pociste ovu temu i da ti ovdje samo ostane yugo, a tamo da imas garazu sa golfom.. biti ce puno preglednije... to je moj prijedlog, a na tebi je hoces li uraditi tako ili ne... pozdrav ;)
 
RE: vw golf & yugo

Petica je super ;) svidja mi se kako si je sredio, to za neonke nemoj ih palit i skini natpis DADO i nemoras nista vise dirat, lijepe felge na golfu ;)

Yugo ma dobar je

P.S mogla je garaza biti odvojena ili ako nista pod njemacka vozila pa petica je VW a jaca je od yuge :D
 
Član
RE: vw golf & yugo

Nemoj je dzidzati :(
Skidaj neonke i to crveno osvjetljenje....
a jugo nije los samo ili ga farbaj u plavo ili nesto radi sa tim plavim enterijerom..
ostalo nije lose... ocuvani i jugo i petica...
 
RE: vw golf & yugo

vidjecu to za za razdvajanje auta na forumu ipak hvala vam puno


pa golfu sam ja prvi vlasnik i cuvam ga ko za sebe a jugo sam drugi vlasnik djed prije mene je ga izgleda cuvo dobro
 
Član
RE: vw golf & yugo

***** ga ja sto ti nisam vidio ovu peticu vec,privukla mi je paznju,i kontam neko iz dijaspore dosao, nisam imao predstavu da ces se predstaviti na forumu
fina auta,oba,samo nek se radi nesto;);)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top