VW GOLF II RED is history:(

VW GOLF II RED is history:(

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: VW GOLF II RED dosle nove felge:) + PITANJE ?

@ArminM hvala i ja mislim isto , sutra cemo vidjeti:)
@Outrage tako sam nesto i zamislio...je tesko sve uraditi sto je dadao uradio posto je golf straha:) to je dobar primjer..al duboke karambolke slijede poslije spustanja posto sad to ima prioritet i jos neke sitnice mahanicke prirode...tako da bi trebao biti neki modern german look (gti lajsne , kristal stopke, karambolke, mozda krov u crnu boju itd) uskoro:) ne moze sve odjednom iako se ima ideja na izvoz..
@e green hvala, i hvala na infu tu je blizu... valja mi posjetiti tog lik da se sve 100% regularno sredi...
 
Legend
RE: VW GOLF II RED dosle nove felge:) + PITANJE ?

super izgledaju nove felge,nadam se da ce na golfu jos bolje izgledati druze ;)
 
RE: VW GOLF II RED dosle nove felge:) + PITANJE ?

Outrage je napisao(la):
felge su super sjele kolega,
a duboke karambolke bi odlicno sjele...pogledaj projekat clana dadaoo style kod njega je crveni german style i perfekatn je ;) pa ukradi koji fazon hahaha nece se dado ljutiti !

dajem zeleno svjetlo za COPY PASTE svakako spremam novo nesto :)
 
Član
RE: VW GOLF II RED dosle nove felge:) + PITANJE ?

:)da moze samo copy paste valjalo bi al valja sve iskupiti...s felgama sam zadovoljan nema vise zamjena leci ce dobro na crveno crnu kombi-naciju:)mislim posto su i ats stojale extra a bile crno sive:)
 
Član
RE: VW GOLF II RED dosle nove felge:) + PITANJE ?

evo danas uhvatim malo vremena postavim felge...prstenovi trebaju tako da cu koji dan dok to ne uradim voziti 60-70km/h max:)
takoder sam i ispolirao komplet auto...
sutra cu skinuti ove 'pepelnice' posto sam danas do mraka radio i slike su 'predvece' al bice skoro po danu koja;)
66fa0453.jpg

fa8d8ffa.jpg

7756b69f.jpg

603b500e.jpg

cfdff4b1.jpg
 
Član
RE: VW GOLF II RED (UPDATE NEW RIMS:)

auuuuu prelijepe felge,,pravo mi se svidjaju,,sad polahko pazi se ivicnjaka;)
 
BHT Ovisnik
RE: VW GOLF II RED (UPDATE NEW RIMS:)

fino,prvo sam mislio da nece bit bas toliko lijepo,al je jako dobro,mada se meni one ats cup drama sviđaju,ja bi ih ispolirao i ostavio na autu,samo ti je spustanje prijeko potrebno,moze se naci povoljno opruga:cool:
 
Član
RE: VW GOLF II RED (UPDATE NEW RIMS:)

@Dzeniii je osjetljive su na ivicnjak:) posto su krakovi maksimalno 'van'..na jednu sam uspio malo zguliti lak na nekoliko mjesta kad sam postavljao uspravim je dok sam odvrtao safare padne s pozide al nista puno sreca

@col3 meni su ove dosada najljepse..privlacnije su dosta od ats...jos kad se spusti trebalo bi da je mjera...i jeftino mi je zasad skupo posto imam prstenove uraditi,auspuh uzeti novi i usput cu neki izduv 'sporcki':) i neke sitnice a onda slijede opruge...

@hvala edo;)
 
BHT Ovisnik
RE: VW GOLF II RED (UPDATE NEW RIMS:)

razumijem sve,al opet mislim da je spustanje preče od auspuha i sl. jer ce ga promjeniti maximalno,znam po svojoj jetti,znao sam da ce biti ljepse,al nisam se toliko nadao
 
Član
RE: VW GOLF II RED (UPDATE NEW RIMS:)

brate svaka cast za velge.cudo su ti legle;)

samo skini te pepeljare sa vrata.kopaju oci.ostalo extra;)
 
Član
RE: VW GOLF II RED (UPDATE NEW RIMS:)

felge su legle odlicno,bit ce to jos puno bolje kad se spusti.

nemam nikakvih opruga zasad,ako sta naleti javim ti,a provjerit cu ti i kod ovih jarana,nisam imao neta pa me nije bilo nekoliko dana.
 
Član
RE: VW GOLF II RED (UPDATE NEW RIMS:)

tnx svima;)
eto potrudicu se spustiti sto prije znam da bi bilo duplo ljepse...a i vi navalili:icon_biggrin:
neka neko bar u photoshopu spusti na prvoj slici za avatara i vidim usput izgled
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top