VW GOLF II RED is history:(

VW GOLF II RED is history:(

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: VW GOLF II RED (UPDATE NEW RIMS:)

GreenDevil je napisao(la):
AnDel je napisao(la):
nije meni potrosnja problem i do 12 L...
cijena je 3600KM sa svim ovim...dosad najbolja ponuda je bila 3100 i jos nekih stvari...doci ce neki lik iz sreb da pogleda rekao sam za 3600 komplet plus zimski setup..

a ulozio sam dosad mnogo, lakiranje 800, pa muzika , felge itd..sigurno dobrih 1500km da ne racunam potrosne dijelove

a konto sam uzeti neku alfu 145 ili 147 ako bi prodao

ma lako je govorit: nek trosi 12L, valja nasut to bolan, meni je puno 8L na otvorenoj cesti.
Cijena je OK sto se tice auta, mene je moj Golf kosto ko 3 tvoja i opet je na njeg trebalo ulagat... i otiso je vise neg sto vrijed. A kolko je mene kosto to zna pola Srebrenika ja sam iz usta izdvajo da bi dao na auto i nisam od toga nista dobio kad sam ga prodo, vec sam u debelom minusu

samo tri motora:D:lol::lol::lol::lol:
 
Član
RE: VW GOLF II RED (UPDATE NEW RIMS:)

nema vise golfa veceras nestao:icon_sad:
7697da08.jpg

76e88040.jpg
 
Član
joj gledam i na fb slike,,stvarno mi je zao drug,stvarno steta:icon_sad::icon_sad:
ali bitno je da si ti ok,bit ce auta opet
 
BHT Ovisnik
a jbg steta:icon_sad:

al opet cini mi se kao da je samo krov,nije vele kriticno ovako gledajuc na slikama,moze se odraditi,ipak je golf,lako je naci donora,uraditi pa prodati
 
Član
Sad ga ja zvao nije se jos razbudio valjda je dobro :icon_rolleyes:

Steta :icon_sad:al moze se ovo napravit samo sto valja opet pare trosit al eto sta je tu je bitno je da je vlasnik OK ...
 
Legend
steta druze,dobro da si ti i saputnici citavi,......a ovako sudeci po slikama, nije bas previse uleknut da se ovo rijesiti
 
Član
pa sta ucini druze od ovog ljepotana...ma znas sta j*o golfa brate nek si ti ok,kako si kupio i sredio njega tako ces i opet aBd,samo nemoj da ti ladze potonu,nedaj se bit ce to sve ok

ne vidim jesi sj*o zadnju sajbu,ako jesi imam ti ja citavu halal bilo od mene...
 
Član
Žao mi je brate,svakome se može desit.Nek si živ i zdrav.Ovako po jednoj slici nije toliko strašno.Dvica se lako sredi.Bez sekiranja;)
 
Član
nek si ti ostao čitav to je bitno, a po meni sad ti je isplatnije kupiti novog sličnog golfa i starog dobrog imaš za donora. Jesu li fele čitave ostale
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top