VW GOLF II RED is history:(

VW GOLF II RED is history:(

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: VW GOLF II RED (UPDATE NEW RIMS:)

sutra idem da uradim prsetnove nasao sam nekog tokara u zivinicama...posto mi fele stoje samo na sarafima:icon_eek:dotego sam do daske valjda nece nista biti do sutra ...
svanulo:)
7bfd5e9e.jpg

4aaa97ee.jpg
 
Početnik
RE: VW GOLF II RED (UPDATE NEW RIMS:)

legle su ko ajka pod mahmuta...;) extra,i nemjenjaj vise....:D
 
Član
RE: VW GOLF II RED (UPDATE NEW RIMS:)

fino su mu pravo sjele ove felge :cool:

sta je sa suvozacevim staklom dje je tamo folija:icon_confused::icon_confused:

ako vec imas folije na svim staklima uradi i tamo il skini i sa svoje strane:lol:
 
Član
RE: VW GOLF II RED (UPDATE NEW RIMS:)

@green tako jeftino:)bas dobro
@lija:lol::lol::lol:ko ajka pod mahmuta:lol:nema vise zamjena mislim da sam se namirio..danas malo vozao prave ko strijela...jos nema prstenova..

@Got2b ima folija i na suvozacevom staklu jasta nebi valjda nakaradu od auta pravio:)
samo je malo blijedja od ostalih posto sam ove obnovio ostale i nestalo...moram i na tom staklu ponoviti;)
 
RE: VW GOLF II RED (UPDATE NEW RIMS:)

dje ces bolan u Zivinice ic trazit tokara kad sam ti reko dje ti je najblize i dobar je majstor :icon_rolleyes::icon_rolleyes:

On je Koki+ radio distancere za BMW-a
 
Član
RE: VW GOLF II RED (UPDATE NEW RIMS:)

AnDel je napisao(la):
jest los kvalitet slika al nisam stigao prije sve odraditi ..
sutra cu napraviti jos neku po danu ...po danu kvalitet je optimalan nema ovog 'snijega'...i vidi se sjaj i felgi (uzivo bas sjaje:)a i laka)
@vw fan 'fali' jos updatea
@matalmir na gepeku sam poravnao brisac i otvor od prskalice, ostale prijedloge takoder planiram odraditi ;)

@tnx sema i meni se svidjaju jos se mogu se lako farbati u koju oces boju...sledeca ce biti crno -crvena:)kako napreduju ats?

otprilike sta imam u planu jos (redom):
-sport izduv
-spustanje
-stopke kristal crne ili crno- crvene(taxi:) eto)
-lajsne gti i pragovi
-maska bez znaka
-duboki branici (tako ce se i visak kuka skloniti)
-promjeniti retrovizore
-mozda krov u crno
al polako sve treba para i za to.. i misli da ce biti mjera ..onda ce doci na red kupovina novog auta garant:lol:

ti krenuo od zadjneg,,prodaja pa kupovina:lol::lol: vidio sam ga na piku jel ti prodajes
 
Član
RE: VW GOLF II RED (UPDATE NEW RIMS:)

@green ovaj bi mi uradio dzaba znamo se:)
al ako je 20KM kod tog lika mogu i njemu ionako su zivinice podaleko..
@dzeniii a prodajem uzeo bi sebi sta jace al ako nemogu dobiti bar 2/3 ulozenog onda ga volim nastaviti sredjivati za svoju dusu:cool:
 
RE: VW GOLF II RED (UPDATE NEW RIMS:)

AnDel je napisao(la):
@green ovaj bi mi uradio dzaba znamo se:)
al ako je 20KM kod tog lika mogu i njemu ionako su zivinice podaleko..
@dzeniii a prodajem uzeo bi sebi sta jace al ako nemogu dobiti bar 2/3 ulozenog onda ga volim nastaviti sredjivati za svoju dusu:cool:

pa nece ti to jace trosit 5L goriva, a nemoj se sta uvrijedit za te 2/3 ulozenog, to su ti felge, mp3 player i ovalci a sta si jos sredjivo da vrijedi :icon_question::icon_question:
pocupaj to sto sam nabrojo i prodaj ga po realnoj cijeni i za 3-3500 kupi sebi kakvog GTI-a i gledaj ga u avliji
 
Član
RE: VW GOLF II RED (UPDATE NEW RIMS:)

nije meni potrosnja problem i do 12 L...
cijena je 3600KM sa svim ovim...dosad najbolja ponuda je bila 3100 i jos nekih stvari...doci ce neki lik iz sreb da pogleda rekao sam za 3600 komplet plus zimski setup..

a ulozio sam dosad mnogo, lakiranje 800, pa muzika , felge itd..sigurno dobrih 1500km da ne racunam potrosne dijelove

a konto sam uzeti neku alfu 145 ili 147 ako bi prodao
 
RE: VW GOLF II RED (UPDATE NEW RIMS:)

AnDel je napisao(la):
nije meni potrosnja problem i do 12 L...
cijena je 3600KM sa svim ovim...dosad najbolja ponuda je bila 3100 i jos nekih stvari...doci ce neki lik iz sreb da pogleda rekao sam za 3600 komplet plus zimski setup..

a ulozio sam dosad mnogo, lakiranje 800, pa muzika , felge itd..sigurno dobrih 1500km da ne racunam potrosne dijelove

a konto sam uzeti neku alfu 145 ili 147 ako bi prodao

ma lako je govorit: nek trosi 12L, valja nasut to bolan, meni je puno 8L na otvorenoj cesti.
Cijena je OK sto se tice auta, mene je moj Golf kosto ko 3 tvoja i opet je na njeg trebalo ulagat... i otiso je vise neg sto vrijed. A kolko je mene kosto to zna pola Srebrenika ja sam iz usta izdvajo da bi dao na auto i nisam od toga nista dobio kad sam ga prodo, vec sam u debelom minusu
 
Član
RE: VW GOLF II RED (UPDATE NEW RIMS:)

Ne želim da ti kenjam,ali jako je teško izvući i dio para koje si uložio u auto.

Bezbroj puta sam stavljao realnu cijenu za svoja auta,nikada ih nisam mogao prodati za toliko novca.Na keca sam uložio 3-4 milje,pa sam ga prodao buzašto..

Možda si ti bolji trgovac ali...Teško brate.

Ovako realno gledajući,s obzirom na godinu golfa možeš dobiti 3000 milje za njega.Bez ljutnje;)

A dobra-podešena dvica gti ti neće trošiti mnogo,12 ako joj baš vadiš mast.
 
Član
RE: VW GOLF II RED (UPDATE NEW RIMS:)

znam ja da se to nemoze izvuci koliko sam ulozio ni blizu i ovako gubim...al za 3k ja ne mogu kupiti nista da valja ovo auto bar znam da je odrzavano i da nema greske...osim redovnog servisa sigurno 2 godine nije imao kvar..tako logika kaze da je bolje da ga ja vozim
eto ovaj ako da 3600 prodat cu al za 3 k nema sanse mozda da povadim muziku i fele...
 
RE: VW GOLF II RED (UPDATE NEW RIMS:)

AnDel je napisao(la):
znam ja da se to nemoze izvuci koliko sam ulozio ni blizu i ovako gubim...al za 3k ja ne mogu kupiti nista da valja ovo auto bar znam da je odrzavano i da nema greske...osim redovnog servisa sigurno 2 godine nije imao kvar..
eto ovaj ako da 3600 prodat cu al za 3 k nema sanse mozda da povadim muziku i fele...

ako je auto odrzavano,skini folije, felge, muziku-stavi kakav kasetas i na pijacu, tako ces ga moc prodat jer ce to uzet stariji covjek i dobices 3000KM a tako tesko.pozzz
 
Član
RE: VW GOLF II RED (UPDATE NEW RIMS:)

uradio sam prstenove...lik ih za sat vremena napravi ..sad se vozim ko cojk..haja slijedi neki izduv uskoro:)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top