VW GOLF II RED is history:(

VW GOLF II RED is history:(

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Evo i nekoliko fotki mojih kolica...farbano je nedavno tako da je k'o nov,prezadovoljan sam....1,6D..5 brzina,,,1987.godina...ima muziku 1kw(LG,MaC audio,priklljucak za mobitel na ozvucenje)...sreden enterijer...bice jos svasta ako ostane kod mene....eto pa pogledajte...RESPECT
IMG]http://www.bhtuning.com/foto/797a2e94c77eeb82ad84c53b42b6fd08.jpg[/IMG]
de86674e158c3f7d6ecfdc259a5c9c1e.jpg

f59827a851d9b858183f044ae17f23d1.jpg

2f5b777e5e83627b4a93989548ed8278.jpg

79a56d5024358453de4cd62dfc83fa32.jpg
 
Član
RE: 'NAPUCAN KLASIKOM'

Poznat mi je odnekud :icon_question::icon_rolleyes: :lol:

Fin golf ,samo jos ofarbaj felge i spusti ga ;)

Sretno u nastavku radova ....:cool:
 
Član
RE: 'NAPUCAN KLASIKOM'

Dobar golf samo riješi ove retrovizore i lajsne,a ostalo je ok.....Čista klasika..sretno..pozzz:cool:
 
Član
RE: 'NAPUCAN KLASIKOM'

planiram da prodam i uzmem sta jace..ako ne to onda cu svasta nabaciti..a stilo ma poznat:lol:..extra je...farbam felge uskoro..sad je na zimskim gumama..
 
Član
RE: 'NAPUCAN KLASIKOM'

Dobra dvojka... samo mi se ovi retrovizori nikako ne sviđaju... tvornički su mi puno bolj, i skini kuku ako je ne koristiš...;)
 
Član
RE: 'NAPUCAN KLASIKOM'

retrovizori su gadni, kao da su od Una ili od juga, auto je opran i ima samo ATS Cup 15"...
Da bi bio ta "klasika" trebas da poradis na jos par detalja, ovako je svakodnevni golf sa ATSicama koje treba malo ispolirati.
 
RE: 'NAPUCAN KLASIKOM'

majko mila ovih novinara....
cim predju na druge marke odma im krnji svaki detalj na autu....:D:D:D
golfac je crven......i zatamnjen.....i ima felge.....zasad je nekako plaho stock,al bit ce to,vjerujem...
neka lajsne,sta ce ti dzaba ljepsi je bez nje...samo brate skini ovu pepeljaru ispod ruckice na vratima...ono mi stvara jecmice kad vidim na autima...
pozdrav u srebrenik druze ;)

ma dobar je boli te....imas auto nemoras vozikat kojekakvog reno-a...:lol:
 
Član
RE: 'NAPUCAN KLASIKOM'

inace nisam klasik tip ovo je uglavnom doslo na njemu,osim felgi,kristal farova,folija,nove farbe i par sitnica...ako budem radio sta onda ce to biti german style gti......ako ne kupit cu drugo.....,sorry al se meni retrovizori svidaju,..,maksuz sam promjenio one fabricke...vise je ulozeno u enterijer.........u svakom slucaju no reno i citroen:icon_smile:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top