VW Golf GTI

VW Golf GTI

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
nisam ja reko da treba dobit ban. pogresno si procito... reko sam, ovo se i ne upozori (nije ovo prvi put, a ni do sad nije upozoravan), a drugi su zbog manjih stvari bili banovani...
ak ne vjerujes, procitaj ponovo ;)
 
freek ta svoja-tudja bjesna auta objesi macku o rep i prestani trabunjat o golfovima na tako neprimjeren nacin znaci prvo stvar opste kulture i tvog kucnog odgoja pa onda svega drugog...procitah negdje reno 4 posrami neke danasnje suvove reci cu ti da mi ga je nekad stari vozo i ja znam sta je to auto tako da ti i tu moram rec suplja prica s tvoje strane...dalje sto se golfa tice i inace VW-a istina je da neki ljudi kupuju tu marku samo zbog marke al zapitaj se zasto je to tako mozda zato sto se ta marka dokazala kvalitetom i izdrzljivosti licno i ja imam golfa 5-icu i nikad ga ne bih mjenjao zbog neke kije i sta si vec jos naveo i to ne zato sto je VW nego sto mi se svidja njegov dizajn i omjer opreme i ustvari kompletnog auta spram njegove cijene...da se osvrnem i na ovu 6-icu auto mi nije nista spec naprijed izgleda kao thunder bunny sto nije lose samo da nema ovih odvratnih maglenki, nesvidja mi se sto su felge ostale ko i u 5-ici gtjiu i ne svidjaju mi se stope i izduvi...tako da mi nije svaki vw dobar sto je vw vec gledam sta se meni svidja i omjer ulozenog dobivenog...
 
Član
ovo je bilo na moj racun pretpostavljam. procitaj malo bolje sta je napisano prije nego sto ostavis komentar...
 

edo

Član
Ja poštujem GTI-a kao ikonu,ali ljudi osvrnite se malo,ipak je bilo i dan danas
ima uz golfa još ljepih,brzih i kvalitetnih auta,malo vi što baš obožavate(ja ga poštujem)
GTI-a razmislite,pa zar ne znate da je GSI prašio svakog GTI-a itd...
 
Član
ma malo je tih sto nepostuju VW ali eto meni je to auto solidno mada nije omiljeno ali se dokazalo u mnogo cemu,pa nebi bilo toliko zastupljno da nevalja al eto POzz
 
Član
djulba je napisao(la):
Ja poštujem GTI-a kao ikonu,ali ljudi osvrnite se malo,ipak je bilo i dan danas
ima uz golfa još ljepih,brzih i kvalitetnih auta,malo vi što baš obožavate(ja ga poštujem)
GTI-a razmislite,pa zar ne znate da je GSI prašio svakog GTI-a itd...

Znash sta meni nije jasno nikako ?

Ti dok si vozio onu Tricu 1.4 prico si da je VW Alfa i Omega da je to najjace auto na svijetu jednom rijecju da je BOG , govorio si da hoces da kupish Golfa 4 , onda si kupio Forda i poceo pljuvati po VW ?

Mozesh li mi objasniti zashto ?

Jarane nedavno u onoj temi o R32icama sa hgp onim bi turbo bla bla ti neshto ubacujesh Forda , wtf ?

LP
 

edo

Član
može;pričao sam to dok nisam nešto drugo provozao,ali sam barem iskren i sad tvrdim
da je golf 3 u nekim segmentima bolje auto,ali ne u potpunosti,što je nekima za
nepovjerovati i druga stvar;REKAO SAM DA POŠTUJEM VW,ako znači nekome ili
prema nečemu izraziti poštovanje da sam ga tim popljuvao...ne znam o čemu pričamo onda...

Dakle,jesam tvrdio gluposti dok sam imao mk3,ali barem javno to priznam,a u
isto vrijeme ne mrzim niti pljujem vw,već samo pokušavam objasniti da
postoji i druga strana medalje...
 
to emire samo ti pishi. nisi odavno. nekako se uvjek nadjes u zakuhavanjima.
ostali, slobodno podcjenjujte. sto bi to mene trebalo da pogadja? niti vas znam, a kako se pokazujete niti vas zelim upoznati. bitno je da se svadja a sve ostalo na stranu..

eh da, Emire, sad jos napisi onu svoju slavnu "pa et' kad me neko povuce za jezik"

slobodno me banujte
oduzmite mi titulu ako zelite.. i onako nemam neku funkciju na ovom forumu pored citanja postova od 3 rjeci. ali postanete mnogo rjecitiji kad se treba svadjati! to primjecujem, sve vise i vise..
 
Član
joj jes mi sad mrsko komentarisat, al moram se i ja ukljucit u raspravu...
u potpunosti se slazem s onim freekovim postom, mozda nije trebo bit onako vulgaran, al slazem se sa sadrzajem...isto razmisljamo...
jedino si Alene (freek) pogrijesio gdje si reko da je Renault 4 prvi hatchback...nije, nego je Renault 16, samo eto nije se proslavio kao ovaj "strasni" golf...
Auto s najvise proizvedenih primjeraka je Toyota Corrola, al se ona daleko duze proizvodi od Golfa, tako da je Golf ipak (haman) najprodavaniji bio dugo vremena...
@Magnum: vala ako ti VW ima najbolji omjer oprema-cijena, onda si ti corav...
kako moze majke ti bit najbolji odnos, kad u KIA-i Ceed (koju samo navodim kao primjer) za 25.000 dobijes vise nego u Golfu V za 36.000??? dje je tu onda najbolji omjer...pogledaj ti malo cjenovnike drugih auta, pa pricaj majke ti...
 
Član
ma sve su to krshevi.... a freek i emir... bi se trebali primiriti bratski izljubiti napiti i pobit se s nekim u kafani... :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top