VW Golf GTI

VW Golf GTI

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
6 gti mi se ne svidja nikako...pogotovo su trebali felge promijeniti,hebseh isti dizajn
a nemojte porediti kiu proceed i golfa 5 ili golfa 6
ne mozes poredit ni golfa 6 sa bmwom nekim
valjda se poredi sta dobijes za isto para i neki kvalitet,a ne platio sam golfa 40 hiljada a dobio kaze samo maglenke i klimu a mogo sam oktaviju kupit,pa sto nisi :)
 
Član
Svi sto pljuju po golfu fino kupite te bjesne kie pa nakone nekoliko godina ih pokusajte prodat ili bilo sto ucinit s njima... vrijedit ce za 5god kao i golf 2 star 20 god. :)
 
Član
S line je napisao(la):
Svi sto pljuju po golfu fino kupite te bjesne kie pa nakone nekoliko godina ih pokusajte prodat ili bilo sto ucinit s njima... vrijedit ce za 5god kao i golf 2 star 20 god. :)

ako cu auto kupit i vozat samo da ga prodam, onda cu se odma ubit...u startu je platim 25k KM a Golfa 36k...za 5 godina, Kiu npr. nek prodam za 5k KM, a recimo Golfa za 15 i eto ti ga...nisi nista izgubio...a nemoj jos da poredim cijenu Golfa sa opremom koju ima KIA u startu...
 
Član
djulba je napisao(la):
Ja poštujem GTI-a kao ikonu,ali ljudi osvrnite se malo,ipak je bilo i dan danas
ima uz golfa još ljepih,brzih i kvalitetnih auta,malo vi što baš obožavate(ja ga poštujem)
GTI-a razmislite,pa zar ne znate da je GSI prašio svakog GTI-a itd...
Tačno, ali pogrešno rezonovanje :icon_smile:
GSI 2.0 16V (minimalno 150KS) vs 1.8 16V (136 KS) ????
Pitaj Edo_16V koji je Kadet od 150 KS njega isprašio, pa imaš i Golfove sa 2.0 16V motorima na svakom SR-u pa nešto ne vidjoh Kadete da ih praše..
:icon_smile:

@Faya M5- da je Golf jedno od najuspješnijih i najpouzdanijih automobila na svijetu nije proglasio neki pijani poslovodja u Vogošći, već školovani ljudi koji se bave statistikama, proučavanjem kvalitete i rentabilnosti automobila u SVIJETU, tako da sve vaše priče padaju u vodi :icon_smile: Nemojte mi samo reći sad da to švabe namještaju, ovo ono, jer švabe imaju i Opela i Forda...
 
Član
Alen_P je napisao(la):
@Faya M5- da je Golf jedno od najuspješnijih i najpouzdanijih automobila na svijetu nije proglasio neki pijani poslovodja u Vogošći, već školovani ljudi koji se bave statistikama, proučavanjem kvalitete i rentabilnosti automobila u SVIJETU, tako da sve vaše priče padaju u vodi :icon_smile: Nemojte mi samo reći sad da to švabe namještaju, ovo ono, jer švabe imaju i Opela i Forda...

pa sta sam ja reko...??? procitaj moje ponovo, ja sam reko da je Corolla proizvedena u vise primjeraka, zato sto je neko gore naveo kako je Golf proizveden u najvise primjeraka, a da je Golf najprodavaniji bio dugo vremena...to sam ja reko...a i sad jel znaci, ako je dvica bio super i kvalitetan, da moraju bit i ostali...
ee, nekad Mercedesi prelazili milione, da vidim sad koji ce...
i btw, Ford je americki, samo pogon u Njemackoj...
 
Faya_M5 je napisao(la):
ako cu auto kupit i vozat samo da ga prodam, onda cu se odma ubit...u startu je platim 25k KM a Golfa 36k...za 5 godina, Kiu npr. nek prodam za 5k KM, a recimo Golfa za 15 i eto ti ga...nisi nista izgubio...a nemoj jos da poredim cijenu Golfa sa opremom koju ima KIA u startu...

sreco moja prvo odes pa vidis kolko kostaju polovni golfovi 5-ice pa onda pises gluposti da ga mozes kupit za 15 k KM ako ti znas gdje javi mi da ih odem 10 kupit odma...golfa 5 svog mogu prodat za 25 k KM minimum i to jos 3 godine starog znaci ja se navozao auta zaradio na njemu jer sam ga i ja polovnog kupio i opet mogu kupit tu toliko spominjanu kiu koju cu uspjet prodat nikad....
 
Početnik
Interesantno je kako brzo nastanu rasprave cim se spomene VW:icon_question:..samo se pitam zasto ljudi zatvaraju oci pred nekim cinjecama koje su nepobitne? Evo mali rezime..Nemam nista protiv VW-a, nemam nista protiv Golfa..keca i peticu GTI najvise cijenim, sirovi su, brutalni i brzi, jako brzi, to je NEPOBITNO..samo sam ogorcen na bosansko-balkansku zaludjenost VW-om i njegovim vozilima..VW je neprikosnoven, VW je najbolji, VW je najbrzi, VW je najudobniji bla bla..pa ljudi, sagledajte malo cinjenice..status Golfa je poceo da se srozava sa dvicom GTI-jem, koji je bio tezi, nekvalitetniji i sporiji, pogotovo verzija sa elektronikom..trica je bila jos gora, prva edicija GTI-ja trojke sa nejakim motorom, pa su kao nadoknadu za to napravili VR6 i jos nekoliko snaznijih izvedbi..VR6 se pokazao kao izuzetno los i nekvalitetan motor (u prevodu - kvalitativni qurac, a spomenucu i G60 u Corradu, za koji svi znamo kakav je, iz cega dolazi zakljucak da su u VW-u jednostavno nesposobni napraviti snazan motor koji ce biti potpuno pouzdan)..cetvorka GTI je vec mnogo teza, ( brzinski i kvalitativni status ikone je vec otisao kvragu) i spas je jedino R32 koji je malo popravio situaciju (spomenucu i njegov problem sa sinhronima koji nisu bas najbolje podnosili tu sirovu snagu)..petica je najsavrsenija od ovih novije generacije..ako se pogledaju nacrti motora te generacije (2 i 3), svako ko ista zna o tome reci ce da su u najmanju ruku primitivni u odnosu na druge marke automobila..i pricam o GTi-edicijama, da se razumijemo..
 
Početnik
MagNum_VTDI_GTI je napisao(la):
Faya_M5 je napisao(la):
ako cu auto kupit i vozat samo da ga prodam, onda cu se odma ubit...u startu je platim 25k KM a Golfa 36k...za 5 godina, Kiu npr. nek prodam za 5k KM, a recimo Golfa za 15 i eto ti ga...nisi nista izgubio...a nemoj jos da poredim cijenu Golfa sa opremom koju ima KIA u startu...

sreco moja prvo odes pa vidis kolko kostaju polovni golfovi 5-ice pa onda pises gluposti da ga mozes kupit za 15 k KM ako ti znas gdje javi mi da ih odem 10 kupit odma...golfa 5 svog mogu prodat za 25 k KM minimum i to jos 3 godine starog znaci ja se navozao auta zaradio na njemu jer sam ga i ja polovnog kupio i opet mogu kupit tu toliko spominjanu kiu koju cu uspjet prodat nikad....

To drug mozes samo u Bosni, nigdje drugo, zahvaljuci mentalitetu nasih ljudi ;)
 
Član
suti ti fiatista, kad ti nista od crome nisi uspio napravit, a idalje fiat dizes u nebo hehehhehe :D
 
BLACK KNIGHT je napisao(la):
To drug mozes samo u Bosni, nigdje drugo, zahvaljuci mentalitetu nasih ljudi ;)

vidi cinjenica je da je to tako a ja zivim u Bosni a ne negdje drugo, tako da gledam kako dobro proc tu gdje sam...a i da se osvrnem na ovu tvoju pricu oko slabih motora u VW, znas li ciji je motor u bugatiju....bravo VW-ov ....
 
Početnik
MagNum_VTDI_GTI je napisao(la):
BLACK KNIGHT je napisao(la):
To drug mozes samo u Bosni, nigdje drugo, zahvaljuci mentalitetu nasih ljudi ;)

vidi cinjenica je da je to tako a ja zivim u Bosni a ne negdje drugo, tako da gledam kako dobro proc tu gdje sam...a i da se osvrnem na ovu tvoju pricu oko slabih motora u VW, znas li ciji je motor u bugatiju....bravo VW-ov ....

I kakav je taj motor - qurac koji se pregrijava, kao sto je i qurac taj sam Bugatti, kako je rekla mala odabrana ekipa koja je testirala ''super auto'' :lol::lol::lol: i usput, je li vozis Golfa da bi ''dobro prosao'' tu gdje jesi ili sta vec..;)
 
"8,0 litarski W16 motor sa četiri turbo punjača i 64 ventila, koji raspolaže sa svih 736kW/1001KS pri 6000 o/min. i 1250 Nm obrtnog momenta. "

^^takav:icon_biggrin: sitnica...

pucas mi neke edite pa nemogu da te stignem :D ma jest upravu si ti bugati je isto sranje ko i golf...:lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top