VW Golf GTI

VW Golf GTI

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Putovanja.ba
Administrator
gti-gl2.jpg


Tjedan dana prije službenog predstavljanja na salonu u Parizu, otkrivena je GTI izvedba šeste generacije kralja svih kompakata, Volkswagen Golfa...

Kao i u slučaju standardnoga modela, dizajnerski više bi se moglo govoriti o temeljitom i odličnom redizajnu petice GTI, nego o potpuno novom automobilu. Tradicionalan Golf stil upotpunjen je atraktivnim aerodinamičkim paketom, sastavljenim od agresivnog prednjeg i stražnjeg branika, pragova, krovnog spojlera, dvije ispušne cijevi te već viđenih alu naplataka.

O tehničkim karakteristikama zasad nema riječi, no, vjeruje se da će 2.0 TFSI, uparen sa 6-brzinskim ručnim ili 7-brzinskim DSG mjenjačem, razvijati 210 KS. I jedna novost – s novim modelom debitirati će elektronička blokada diferencijala, koju u Volkswagenu nazivaju XDS.

gti-2.jpg
 
Legend
petica gti ljepsa sto puta, slabo su mi urajene one mrezice
na prednjem djelu nekako su previse uske da ulaze dublje u branik ljepse
bi bilo
 
Član
Ja bi radije peticu r32 neg ovo :D

Iako kad se naviknemo na dizajn govorit cemo da nema ljepšeg heheh
 
al ozada me podsjeca na nekog...Vas ne? :)


gti-2.jpg




osim sto naravno honda ima skladniju liniju :D i sto je ovo hondin dizajn iz ranih 90-ih :D
 
Početnik
unutrasnjost je lijepa pravo na prvi pogled i meni se licno svidja. Volan je wooow, samo neznam iz kojeg razloga sve me podsjeca na nekog japanca :S
 
Legend
unutrasnjost mi je extraa,ali oko vanjskog design-a se moglo malo vise potruditi.......ne znaju oni vise sami sta bi novo uradili
 
Član
neke od ovih slika, one prve dvije gore sam skoro ziher da je photoshop, a i nisu valjda tolko nemaštoviti da stave iste felge ko u petice, unutrašnjost je extra ak će bit takva, vidjet ćemo kad netko fino slika taj auto na autoshowu uživo

btw ova usporedba sa hondom je u najmanju ruku smiješna
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top