VW Golf GTI

VW Golf GTI

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
freekvw1983 je napisao(la):
Westfield Sport 2000



i da, prije nego bude jos kojih pitanja, bas je o tom automobilu rjec i ne, ne posjedujem ga, ali vozim na demo voznjama i imam obuku brze voznje na ovom automobilu.
jos nesto; slika je moja

ako te zanima sta vise o ovom automobilu onda slobodno procitaj test koji sam uradio bas na tom automobilu
http://www.bhtuning.com/showthread.php?tid=9062
Ovo je smješno hahahahah.. Čuj ne posjedujem, nego vozim na demo vožnjama.. Vidim nešto imaš protiv VW-a pa te molim da navedeš jedan konkretan razlog zašto je ili nije Golf kralj kompaktne klase...
 
Član
freekvw1983 je napisao(la):
djulba je napisao(la):
sve im diraj al u golfa ne,pa jedan lik je pitao zašto na street race ima toliko
gti-mašina ljudi ga napali,nije se više pojavio na forumu...

mozda zato sto ne mogu da nadju dovoljno Cosworth mashina :icon_cry:
Ti provozao Westfielda pa sad znaš šta je Cosworth ???
 
Član
vidio ga je na klipu ba, nemoj tako alene. cak je bio toliko dobar da je i nama postavio da vidimo. da i mi prosirimo svoja saznanja o cosworth-u... :D
 
Član
usraste temu djaba, ovo je tema o GTI Golfu... legendi... a ovaj spominje westfield..... ono what a fuck....
 
Član
meee toooo, i to forda i to eskorta, jos samo da je cosworth. u svakom slucaju, blizi sam njemu od freeka... :D
jel tako alene? heheheh

PS. ja osim predrasuda, mrzim i neravnopravnost i nepravdu...
 
Član
Ogromna sličnost izmedju Honde Civic i novog Golfa.. Mada ja da kupujem nov VW to ne bi bio Golf već Scirroco ili Eos... Nekako su mi ljepši mnogo... A što se tiče GTI-ja... Pa to legenda kao što je Manta Opelu, kao Delta Integrale Lanciji, kao naravno Cosworth Fordu ( koji je ujedno meni i jedini dobar Ford ) kao Mazda 323 GT-R  itd itd...
@Emir_89 - heheh možda smo i mi malo pretjerali .. Nadam se da se neće naljutiti ;)
 
Član
Alen_P je napisao(la):
Ogromna sličnost izmedju Honde Civic i novog Golfa.. Mada ja da kupujem nov VW to ne bi bio Golf već Scirroco ili Eos... Nekako su mi ljepši mnogo... A što se tiče GTI-ja... Pa to legenda kao što je Manta Opelu, kao Delta Integrale Lanciji, kao naravno Cosworth Fordu ( koji je ujedno meni i jedini dobar Ford ) kao Mazda 323 GT-R  itd itd...
@Emir_89 - heheh možda smo i mi malo pretjerali .. Nadam se da se neće naljutiti ;)

ma jarane, kad on moze onako, sto smo to bogati ja i ti pretjerali??? kazem ti, ja mrzim nepravdu, a znam da je ima svugdje oko nas. ovo mu je 165-i put da se on "slobodnije izrazava" ili ti ga receno da pise sta hoce i nista. samo pobrise svoje postove i mirna bosna. slijdeci put opet po svom.
a neki drugi budu banovani ni radi cega...

necu vise da raspravljam o glupostima. kome se ne svidja golf, ne mora ga ni gledati, neka gleda sta mu se svidja. niko nikoga ne tjera da ga kupi...
 
Član
Default je napisao(la):
freekvw1983 je napisao(la):
Westfield Sport 2000



i da, prije nego bude jos kojih pitanja, bas je o tom automobilu rjec i ne, ne posjedujem ga, ali vozim na demo voznjama i imam obuku brze voznje na ovom automobilu.
jos nesto; slika je moja

ako te zanima sta vise o ovom automobilu onda slobodno procitaj test koji sam uradio bas na tom automobilu
http://www.bhtuning.com/showthread.php?tid=9062

mene vishe interesuje koje ti to auto toliko dobro imash, naravno registrovano na svoje ime pa ovoliko blatish ovog golfa? i btw, moze se svako prijaviti na probnu voznju cak i enza, slikati se i kurciti... toliko od mene, ti uzivaj u imaginarnim autima ,)

koliko ja znam.... samo biciklo :D no hard feelings btw i ja sam htio isto da pitam.... i jos jednom djaba usra ste temu
 
Član
emir_89 drugo je kada neko nekoga licno vrijedja, drugo je kad neko neobavezno "psuje".

Ne vidim zasto bi neko zbog ovoga dobio ban...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top