VW Golf GTI

VW Golf GTI

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
trizex je napisao(la):
@emir kakve sad veze ima Fiat s time sto je golf krs! :D

pa mozda je golf krs, al fiat je jos veci. danas cekam da se ukljucim, punto mk2 ispred mene, dade lik lijevi zmigavac, kad nazad pocese SVA svjetla da trepere. toliko o fiatu...
a to da je bugati sranje, heheheheh
i slazem se sa ovim zadnjim trizex-ovim postom...
joj djulba ti poredis motor za trke u formuli koji se vrti na 17-18 hiljada obrtaja i koji u svakoj utrci ide do samih granica izdrzljivosti, sa motorom koji je namjenjen za komercijalnu upotrebu.
smijesan si stvarno...
 
Član
trizex je napisao(la):
Zao mi je Faya, al nisi u pravu. Previdjas jednu stvar - Veyron kosta MILION eura. Kad das toliko love za auto, ne pada ti na kraj pameti da ce na njemu nesto da se KVARI, da motor drzi 20000 km, i sl. Veyronov treba da izdrzi 1000ks na trapu, na motoru, na svemu, i to na duze staze, a ne da odradi jednu, dvije, dvadeset potezanja, i da crkne. E u tom je fazon....mozes ti napraviti motor i s 5000ks, ali koliko dugo ce on trajati?....

ma nemam ja nista protiv cijelog auta...stvarno je ono savrseno, izgled, stabilnost i karakteristike...al mislim da motor nije nesto tolko, kakvih ima...mozda grijesim, al meni se cini da ima daleko naprednijih...
 
Početnik
Faya_M5 je napisao(la):
ma Bugattijev motor je kita, on iz 8000 ccm, uz pomoc 4 turbo punjaca izvlaci 1001 KS?!?! i to mi je wow...pa to bi BMW il Honda izvukli bez ijednog turbo punjaca...(ako pogledamo inace kolko je BMW prije 5-6 godina izvuko KS/l u proslom M3 i kolko je Honda imala u S2000...)...i jos ako se uz te silne turbo punjace (znaci ne ide u visoke obrtaje) pregrijava...pa sta je tu onda toliko strasno???
i kolko su ulozili u razvoj Bugattija, kad na svakom prodatom gube pare...

Faya_M5 je napisao(la):
ma nemam ja nista protiv cijelog auta...stvarno je ono savrseno, izgled, stabilnost i karakteristike...al mislim da motor nije nesto tolko, kakvih ima...mozda grijesim, al meni se cini da ima daleko naprednijih...

da da to isto si rekao maloprije ,) prvo se dogovori sam sa sobom, a tek onda podjeli sa nekim
 
Default je napisao(la):
da da to isto si rekao maloprije ,) prvo se dogovori sam sa sobom, a tek onda podjeli sa nekim

nemoj mu zamjerit zbunjen je malo momak vjerovatno vozi fijata pa mu od siline motora stao mozdak na kratko al procerace kad tad..:lol:
 
Putovanja.ba
Administrator
Znate sta, ovaj GTI tek izlazi na trziste pa nam je malo cudan, dok se raja navikne :D al u BiH vam je Golf kao vino, sto je stariji to je bolji i skuplji :D tako da ce ova sestica za nekih 10 godina bit nekih 10-15 hiljada :lol:
 
Član
@Default: pa sta je ovdje razlicito, u oba slucaja sam iznio svoje misljenje i reko da je taj motor sranje
u prvom za auto nisam nista reko, dok u drugom jesam...sta sad tu ne valja...

@Magnum: ne vozim Fiata (al volim Fiat grupaciju, za razliku od VW-ove), vozim Opela i Citroena (kako kad...)
 
Član
trizex je napisao(la):
@emir kakve sad veze ima Fiat s time sto je golf krs! :D

jest fakat i mene zivo interesuje... gdje god da se spomene taj krsh zvani VW :D odma se ovi fiatovci (kompleksashi) ubacuju i porede nesto.... :D
 
Faya_M5 je napisao(la):
@Magnum: ne vozim Fiata (al volim Fiat grupaciju, za razliku od VW-ove), vozim Opela i Citroena (kako kad...)

opel svaka cast sto bi se reklo german enginering, citroena necu da komentarisem... to su ti od roditelja auta ili tvoja...ako nisu tvoja ne znam sto ih spominjes uopste a i vidim ti u avataru bmw lafo pa ako si zaljubljenik svabskih auta mene bi bilo stid pljuvat po kolegi...

bulex oplakah ovo kompleksashi hahaha svaka cast za tu konstataciju to je ziva istina
 
Član
pa fakat... uvije nesto... to nevalja ovo valja.... ovaj ono ovaj ovo.... just relax don't do it.... :D
 
lol krs vwvwvw i staces

bolja je edicija golfa 5 bila i brza od ovog beze skroz

a zadnji dio ne moze reci niko da nije preslikan sa honde (stariji model)

eto koliko ww zaostaje
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top