VW Golf GTI

VW Golf GTI

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
lov2xlr8 je napisao(la):
teška vam priča :)

Prva pametna.

Tuga je sto bulex haman jedini pa konta zajebanciju fiat krs, vw krs, zid krs, nije bitno. Primate se na gluposti ko saucesce. Svaki cigo svog konja hvali, i svakome valja ono sto ima. Problem su oni koji su imali jedno auto u zivotu, vozili tudje po 10-15 km i to smatraju nekim iskustvom s tim autom. Vodite se ekonomijom barem kao nekom logikom - da to i to auto toliko ne valja, i da je toliko lose - taj model ne bi opstao, kao ni taj proizvodjac. Toliko se upalite, konkretno vi VW vozaci, da jal neko Golfa spomene u negativnom kontekstu spremni ste haman pa na fizicki obracun da dokazete da je "Golf kralj".

Pricajte, i svadjajte se do sutra, al tek od S klase, pa nadalje, mozemo pricati o autima - ovo ostalo? Ma obicni krsevi :D


@emir - to se zove masa, a ne problem s autom/modelom/proizvodjacem.
 
Član
trizex je napisao(la):
lov2xlr8 je napisao(la):
teška vam priča :)

Prva pametna.

Tuga je sto bulex haman jedini pa konta zajebanciju fiat krs, vw krs, zid krs, nije bitno. Primate se na gluposti ko saucesce. Svaki cigo svog konja hvali, i svakome valja ono sto ima. Problem su oni koji su imali jedno auto u zivotu, vozili tudje po 10-15 km i to smatraju nekim iskustvom s tim autom. Vodite se ekonomijom barem kao nekom logikom - da to i to auto toliko ne valja, i da je toliko lose - taj model ne bi opstao, kao ni taj proizvodjac. Toliko se upalite, konkretno vi VW vozaci, da jal neko Golfa spomene u negativnom kontekstu spremni ste haman pa na fizicki obracun da dokazete da je "Golf kralj".

Pricajte, i svadjajte se do sutra, al tek od S klase, pa nadalje, mozemo pricati o autima - ovo ostalo? Ma obicni krsevi :D


@emir - to se zove masa, a ne problem s autom/modelom/proizvodjacem.

a kako se zove kad to vidis par puta i svaki put na fiatu, i kad vidis da malo-malo u fiatu pocne treptat neka lampica na tabli, jel slucajnost mozda, il je do proizvodjaca??? :D
 
Član
emir_89 je napisao(la):
i kad vidis da malo-malo u fiatu pocne treptat neka lampica na tabli, jel slucajnost mozda, il je do proizvodjaca??? :D

Nagadjam da si potomak Vidovite Dzemile, ili imas par Fiata pred kucom za koje ne znamo, pa mozes zakljuciti to. Isto kao da ja zakljucim na osnovu Golfa 2 kojeg je drug imao, da ne postoji vece smece na ovoj planeti, jer je doticni model bio ne u losem, nego katastrofalnom stanju. I da, i dalje se zove masa.
 
Član
HONDA POWERR je napisao(la):
lol krs vwvwvw i staces

bolja je edicija golfa 5 bila i brza od ovog beze skroz

a zadnji dio ne moze reci niko da nije preslikan sa honde (stariji model)

eto koliko ww zaostaje

cuj njega sta ti je zadnji dio lici na novog sirroca mislim stope ___>>>??? a bgm nikada ova rasprava nece stati od vw i drugim autima ja kazem da je najbolje auto novo auto >>>>
 
Član
D_cash je napisao(la):
HONDA POWERR je napisao(la):
lol krs vwvwvw i staces

bolja je edicija golfa 5 bila i brza od ovog beze skroz

a zadnji dio ne moze reci niko da nije preslikan sa honde (stariji model)

eto koliko ww zaostaje

cuj  njega  sta ti je  zadnji   dio  lici na novog  sirroca  mislim  stope ___>>>???  a  bgm  nikada ova rasprava nece stati  od vw  i drugim autima   ja  kazem  da je  najbolje  auto   novo auto >>>>


Potpis ko kuca...dakako ne bilo kakvo novo auto...naprimjer Tata Nano :lol:
 
Član
trizex je napisao(la):
Toliko se upalite, konkretno vi VW vozaci, da jal neko Golfa spomene u negativnom kontekstu spremni ste haman pa na fizicki obracun da dokazete da je "Golf kralj".

hocel ko da mu zube izvalim? :D
 
Član
E jebes ga, nemogu vjerovat.

Pijan i isfrustriran lik vam "baci kost" i svi sad režite jedan na drugog.














A onoga pijanog i isfrustriranog nigdje u cijeloj prici...
 
Član
MagNum_VTDI_GTI je napisao(la):
Faya_M5 je napisao(la):
@Magnum: ne vozim Fiata (al volim Fiat grupaciju, za razliku od VW-ove), vozim Opela i Citroena (kako kad...)

opel svaka cast sto bi se reklo german enginering, citroena necu da komentarisem... to su ti od roditelja auta ili tvoja...ako nisu tvoja ne znam sto ih spominjes uopste a i vidim ti u avataru bmw lafo pa ako si zaljubljenik svabskih auta mene bi bilo stid pljuvat po kolegi...

bulex oplakah ovo kompleksashi hahaha svaka cast za tu konstataciju to je ziva istina

ja sam i rekao VOZIM, ne POSJEDUJEM Citroena ili Opela...tako da se razumijemo, Citroen je od starog, Opel od buraza...
volim BMW, al to ne znaci da volim sve svabe...npr. Mercedesa i VW ne mogu smislit...tako da, to svabe kod mene nema...ja volim marku, ne drzavu koja je proizvodi...
 
Ma isuse, svaki covjek hvali (koliko sam slusao druge ljude da sam ogluvio, znaci uvjek) svojeg auta pa onda i drugog tudjeg auta i tako dalje. nemoze se tu nista, ja imam Golf 4 i taj je meni naj naj...:D:D:D:D
 
Faya_M5 je napisao(la):
ja sam i rekao VOZIM, ne POSJEDUJEM Citroena ili Opela...tako da se razumijemo, Citroen je od starog, Opel od buraza...
volim BMW, al to ne znaci da volim sve svabe...npr. Mercedesa i VW ne mogu smislit...tako da, to svabe kod mene nema...ja volim marku, ne drzavu koja je proizvodi...

a nista to sta kazes da nemozes VW haj to nekako i mogu razumjet, al kad neko kaze nevalja mu mecka, e onda stvarno mislim da taj pojma nema o cem prica...al haj sve je to od covjeka do covjeka
 
Član
Pike_gti je napisao(la):
ma fiat krs baa....

Ma jasta je neg, vidio si kako jedva palim :D I jos nesto kontam, na mojoj tabli ne gori nijedna viska lampica, da nije neki felerican primjerak ne daj mi boze? :D
 
Početnik
Faya_M5 je napisao(la):
@Default: pa sta je ovdje razlicito, u oba slucaja sam iznio svoje misljenje i reko da je taj motor sranje
u prvom za auto nisam nista reko, dok u drugom jesam...sta sad tu ne valja...

Faya_M5 razumumijem ja tebe nista ne brini i imam razumjevanja prema slicnim ,)
 

IGY

Član
a da se malo vratite na temu

:icon_exclaim::icon_exclaim::icon_exclaim::icon_exclaim::icon_exclaim::icon_exclaim::icon_exclaim:


:icon_arrow:>>>VW Golf GTI<<<
 
Član
IGY je napisao(la):
a da se malo vratite na temu
:icon_exclaim::icon_exclaim::icon_exclaim::icon_exclaim::icon_exclaim::icon_exclaim::icon_exclaim:
:icon_arrow:>>>VW Golf GTI<<<
de pusti ba,vidis da ce izbit virtualna tuca,pa nek modovi obrisu kasnije:lol:
i btw,ssangyong zakon,aj nek me neko ubijedi da nije:icon_question:
zezam se;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top