VW Corrado

VW Corrado

Član
Ucaklio se dobro, druga ti pasta prakticno i ne treba, samo ga voskiraj i bit ce sex, a bit ces i brzi :p
 
Meguiars ultimate quick wax
zadovoljan sam s njim bas, lako se izbrisava i na suncu..pa onda poslije svakog 3-4 pranja ga naspricam

imam i neki tvrdi vosak ali ne koristim ga stavicu slike bas neki je svabski stari
 
Poslednja izmena:
:) hvala,svu smo mi perfekcionisti pa tu ima jos hrpaaaa posla ali ako se ne proda ovo ljeto onda nastavljamo s projektom :)

soffa nema smisla stavljati g60 dok ne bude jelda hehe..a mislim i da je amblem sa dvice
 
otkaci sajle pa ces znati gdje je prob.ja sam ustedio set kvacila :)
a sto se tice stopova folija i gas...nije dugotrajno ali ni skupo..eventualno lak preko..

Imam i ja mali problem s mjenjacem iako je auto relativno novo. Peugeot 308 2012. Facelift. Ponekad mjenjac teze ide u brzinu, najteze je npr. kad ga tek upalim pa prvi put u prvu ili R brzinu, malo zakoci pa ode. Poslije sve ide po mlijeku, da bi opwt nekad kad stanem npr na semafor, izbacim u ler i kad ponovo vracam u brzinu, eh tu opet malo zagrebe. Ima li kakav dobar majstor za mjenjace, ne bih da diram napamet...?

Bio u ovlastenom servisu, radio mali servis i napomenuo da pogledaju to,kaze lik da su generalno kod Peugeota lose te sajle :/

Zato da mi je kod nekog strucnog majstora koji radi privatno, pa da to pogledamo...
 
Top