VW Corrado

VW Corrado

Golf je znaci prodan,dosla nova vozilica corrado 89. God
Od opreme ima el.spigle el. Stakla el. Siber i el.zakljucavanje
ex g60
Dusa mu je izvadjena,pod haubom je 1.6 td 55kw
Sto je naj bitnije auto je zdravo prva boja i nema korozije ni najmanje tackice tako da imam dobru podlogu za dalje...
Gewinde i borbet 16" su ostale kod mene tako da idu na njega dok malo jos ugrije
 

Prilozi

  • 2014-03-01 08.48.37.jpg
    2014-03-01 08.48.37.jpg
    902,2 KB · Pregleda: 373
  • 2014-03-01 08.48.22.jpg
    2014-03-01 08.48.22.jpg
    968,7 KB · Pregleda: 388
Član
Korado je jako lijep auto, ako se uradi kako treba, fino izgleda, ja bih skino ovu lajsnu preko fara, izgleda glupo... :)
 
Član
Odlicna osnova za dalji rad,ali mu vrati srce nazad :D nek je sa srecom i puno predjenih kilometara :)
 
hvala :)

"bad look" je vec skinut i bila neka tuning naljepnica na cepu tanka :D takodjer skinuta

lijen jest stvarno..mozda nekad dojde na red AFN ali otom potom

ako neko zna gdje ima za dijelove treba mi nekih plastikica unutra. i zadnji amblem corrado
 
Legend
odlican je , visak je odma pocupan
tek ce biti strasan kad se namontiraju one stvarcice :)
 
Član
Fin avto al dje ba dizel u corrada ja bi ga nama zapalija :D i sad kao ides na OM cupaj tog traktora :p
 
Član
izgleda veoma dobro,
ja nebi dizela u takav auto nikad..
izvadi to pa ubaci benzinca makar 1.8 8v
 
Hehe..svi za motor zapeli :)
Benzin nemam u planu ubacivati jer mi treba auto za svaki dan.ako se bude radilo sta samo Tdi...nekazem ako bi auto ostalo kod mene duze vremena pa da kupim neko drugo...bice slika nakon poliranja..treba ga malo osvjeziti :)
 
BHT Ovisnik
fin auto,al neka auta jednostavno nisu za diesla pa makar 400ks ima, istinski sportski auto koji nikad nije dolazio s dieselom....neznam, corrado, scirroco i calibra su nekako kult auta, te ubaciti diesela u njih je po meni teski grijeh :D
radije benzin i plin ako se vec gonja mala potrosnja, al da cadzi i rokce ... inace fin corrado :)
 
Šta će ti Corrado sa traktorskim motorom, kupi Golfa dizela i budi miran. :D

Corrado je kultni automobil i da mu je namjena da bude štedljivo vozilo za svaki dan već bi ga u tvornici takvog napravili.
Vidio sam i čuo nekoliko primjeraka sa dizelom, dojam je smiješan. Ide pila vrhunskog agresivnog izgleda kad ono cni dim iz auspuha i zvuk trtrtrtrtrtrtrtrtrtrtr...


Ali svatko ima svoj izbor i to treba poštovati :)

p.s. ovo si vrhunski napisao : ..."DUŠA MU JE IZVAĐENA..."
 
Top