VW Corrado

VW Corrado

Član
Bio u ovlastenom servisu, radio mali servis i napomenuo da pogledaju to,kaze lik da su generalno kod Peugeota lose te sajle :/
Auto staro tri godine i neke sajle mjenjace krepale... i kao normalno je sto je tako? pa jel to imas kineza u autu da cijelu noc mijenja brzine?
On topic: Corrado je perverzija, nije dzaba pehar... jedino neku masinu zaganjat, bar abf-a ako nema g60 u pristojnom stanju...
 
malo ubijao vrijeme danas
20150620_163506.jpg 20150620_163510.jpg 20150620_163626.jpg20150620_163617.jpg
adapteri za 16.5 od audi a4 b6 upasani
sutra jos ojacati poliesterom iznutra i u planu presvuci u kozu kad budem radio komplet tapacirunge
 
Član
predobro ispalo samo mozda da stavis neek mrezice preko da ti se ne ostet zvucnici a corrado svakim danom sve bolji i bolji
 
Corrado je prodan,

otisao u kompletu nista nisam skidao dirao.

Ostali su mi fabricki stopovi amortizeri i fabricki lip sa branika euro 90mm...

U planu je nesto mladje kupiti,pa kasnije ako se bude nesto radilo od stariji vozilica,onda krecemo od nule...
 
Pa da se nastavi gde Fahro stao. Kupio sam corrada od lika kome je on prodao auto. Sto se auta tice u losem ja stanju, trap je unisten, rubovi na felgama sjebani, enterijer sav prljav, farba sva u risevima i ogrebotinama instalacija nešto cackana na zice palim svetla i grijace motora, sat ne radi ni temperatura ni gorivo, siber ne radi, desni podizači stakala ne radi ali polako. Evo jedna slika za sad a polako cu nastojati da ga vratim prvo u stanje kao kod fahre sto je bio a onda ako ne odlučim da prodam ice i drugi motor.
982985b1b4900a41a531efc163f5cfca.jpg
i hvala na otkljucavanju teme.

Sent from my SM-G900P using Tapatalk
 
Član
E bas super da si ga vratio ponovo na forum. Prava je steta sto je bio otisao u pogresne ruke, ali eto nadam se da ces uspjeti da mu vratis stari sjaj. Sretno...
 
Član
Ja prije dan-dva gledam na piku i pise u pitanjima neki lik kako je bio puno bolji prije.. a i jeftiniji, bar cijena na piku...steta sto ode u pogresne ruke, al lagano samo
 
Top