VW Corrado

VW Corrado

Fahro polako cu nastojati da ga vratim kakav je bio pre.
Carbon sto se motora rekao sam kakvo je stanje trenutno prvo cu nastojati da mehaniku vratim u extra stanje i exterijer i enterijer pa motor. I meni je glupo kad idem s njim kroz grad a dizlo cagrlja ispod haube iako sam se zarekao da necu posle seata dizela uzeti ovog sam morao uzeti jer je jedini od regularnih a meni za moj budzet pristupacnih na piku corrada. Sto se tice cjene platio sam ga jeftinije nego sto je fahro ga prodao.
Danas sam bosh pumpiu s majstorom čačkao jer je bila zavrnuta do kraja jedva se vukao. Zatim sam sjedista resavao jer su se ljuljala morao sam nosace prepravljati i u jednom sjedistu se zalomio saraf od preklopa pa se ljuljalo jos vise i to je reseno sad ne mrdaju sekunde Zatim usisan komplet i trap pregledan. Treba zameniti šolje , selene i gumice na balans stangli. Zatim od 4 gewinde 3 su pustile ulje a na onoj 4toj otisao navoj sto ide po gewindi tako da il cu ih reparirati il skinuti pa staviti klasicne amortizere sa sportskim oprugama. Usput nabavaljene 15ke g60 čelične od golfa 2 za zime i fahro mi je dao spojler uz corrada i njega moram po pokrpiti. Sad pauza do vikenda posto u toku sedmice radim prevod i produzenje reg do maja oa onda se bacam na trap i moracu kod elektricara voziti da mi ovu struju resi
d887be013254ef7b4dad5d968296d726.jpg


Sent from my SM-G900P using Tapatalk
 
Auto danas preveden na mene i placen ostatak reg, i taman krenem u grad pukne mi guma i moraću nove gume dve uzeti a nema.ih nigde pa se nadam da ce jedan kolega doneti iz nemačke dva komada :)

Sent from my SM-G900P using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Član
Sad pogleda da si iz Bijeljine,da ranije vidio mogao sam ti ponijeti odmah ako jos kod njega,ja cijeli vikend u Brčkom.Provjerim ti cim dodjem kući
 
Član
Evo ne mogu nesto pm da posaljem preko ovoga tapatalka.
Cuo sam se sa njim,dot je 2015 ne zna na pamet tocno koji cijena 100KM.Ako budes zainteresiran ja ti dam njegov broj pa dogovarajte dalje
 
Top