vr6 dream

vr6 dream

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
dragane, golfek ej preeejeeeben, bez ovih valjaka sa falcom ne bi ga pola bilo.....jedan od liojepsih golfeka za mene barem, iako jos ne zavrsen....samo nemojte ga detaljima sad ukenjat pliiiizzzz
 
Član
ok kolega ja sam odradio prijavu....mozda si i zapazio.sve znam nadam se dobrom provodu i upznavanju sa ekipom bh tuninga!!!! respect
 
Član
kolega do kada se mora tamo pojavit mislim do koliko sati?i dali sudjeluju samo oni koji su prije odradili prijavu.
 
Član
znaci ko nije odradio prijavu tamo mora biti od 16h-18h,a u 19h ulazi publika,znaci ti dodes izmedu 16h i 19h,sudjeluju i oni koji su prije odradili prijavu,i oni koji je odrade izmedu 16h-18h,jesi li shvatio????
 
Član
ma shvatio sam ja a,mislim ja imam 280 km do sarajeva i sad da dodem ok 16 sati nije mi logicno.pa jel logicnije da sam tamo oko 12 ili prije.ako to sve krece od 16 pa do 18 sati kad onda zavrsava.jer treba se i kuci vratit.kuzis.neznam daj mi molim te sve detaljnije pojasni....jer mislim neznam koliko mi se isplati doci u 16 sati i onda da idem kuci u 22 sata a prije toga napravio 280 km.
 
Član
ma mozes ti doci i ranije od ovog sto sam napisao,fino obidzes carsiju,pojedes cevape,i usput nadzes smjestaj jer ce biti cijelu noc party,kad dodes sa takmicenja,malo odspavas u tom smjestaju i fino odmoran,krenes kuci
 
Član
a kolega jos cu se sve izorganizirat.dali znas kad je ocjenjivanje i proglasenje pobjednika?jer tamo je bilo rijec da ce se odrzati pod reflektorima.a mislim da ce to biti jedan jako lijep ugodaj.sto se tice drifta osobno me zanima kad ce biti drift u koje sate je to smjestito u programu....!!!!????
 
Član
ja sam rekao sve sto sam znao,a za ostali info.,posalji PM osobi sa foruma pod nickom silverstar
 
Član
Vidio sam ga u Laktasima na SR-u imam par slikica pa cu postavit al kad se vratim u Sa jer sam sad u Svedskoj, sve u svemu lijep golfac samo jedna primjedba,ako vec furas race look(ko sto je sad) ipak bi bilo dobro malkice pofarbat rolbar jer sam primjetio da je boja pocela da se ljusti i zamjeniti novi pod (mislim na tepih) nazad ;) al to su sve sitnice ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top