vr6 dream

vr6 dream

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
hvala kolega! ajos ce se odradit na njemu nekih stavri 8.8.2008 mi stize posiljka iz austrije pa cu i to prikazat.
 
Član
ok hocu definitivno.a nadam se da se vidimo u modrici ili zivinicama ove godine na raceu,ili nekom meet-u.
 
Član
a kolega to cu jos uvidit.malo mi je zeza datum imam nekih obaveza al nije iskljuceno da nedodem.
 
Član
hvala kolega! na pohvali.za sve spremam jedno iznenadenje ali to kad dode vrijeme za to!mislim da cu to odradit sto najbolje budem mogao.ali o tom po tom.u cetvrtak mi stize strut bar sipka i chrom detalja za unutrasnjost.tako da cu se posvetit jos malo vizualnom izgledu nekih stvari....
 
Član
postovanje ekipa nakon razmisljanja,na kraju je kap prelila casu sa pozivom bhtuninga na KING OF BALKAN zelim reci ekipa da se vidimo tamo DOLAZZZIIIIIM! nadam se da se vidimo i da cu se upoznat sa ekipom bhtuninga ugodno druzenje natjecanje pice razgovori,i sve sto ide uz to.ovom prigodom zelim dati svim deckima veliku peticu sa foruma.veliki RESPECT! p.s. nadam se da necu nista sj..at na autu na putu do sarajeva.-lol
 
Član
evo raja mislio sam da presutim ali moram vam pokazat sto je prije 1 mjesec izaslo novo iz moje i bratove radionice.imat cete prilike vidjet ga i u sarajevu.auto ima jos toga da se odradi neki dijelovi stizu sa mojom posiljkom ovaj tjedan iz austrije.za njega su narucene gewinde prednji zmigavci itd..i ja moja malenkost.....
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top