vr6 dream

vr6 dream

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
stvarno kapa dole, to stvarno pravi street race car, a skoro pa može i na rally...;)
Kad sam vidjela roll cage ostala sam impresionirana.
 
dragan je napisao(la):
coyotus bastus je napisao(la):
Kod vas nema sale vi ste se ozbiljno bacili na tuning;)
e basta kolega!malo cu probat sa bregastima!zanima me koliko se moze izvuci iz vr-a atmosferca!ujedno sam narucio olaksane remenice za vr6.ak ikad budem isao sa nitrom budem isao do nekih 60ps.al opet kazem ak ikad budem isao na nitrom.:icon_question:evo slika remenica!
Sa dobrim chipom i bregastima dobro ce se osjetiti.
A sto se tice nitra dodji do nas nastimacemo ti nitra koliko hoces sestak moze
progutati kolko te volja:icon_smile:
 
Član
KOLEGA JEDNO PITANJCE GDJE SI UZEO BREGASTE I KOLIKO SU KESA,mislim na to koja firma i ako bi ja htjeo iste dali bi se to moglo zavrsiti preko tebe i koliko bi me kostalo novca
 
Član
NLO 16V- kolega mozes uzet preko mene!nije bed samo ti moram poslat ponudu da vidis koje velicine odnodno kolio stupnjeva zelis i otvorenost ventila!u ponudi imas par verzija ione koje su pod O.E.M ti pasu na standard motor,u biti sve hidraulicne bregaste nikako mehanicke jer kod mehanickih ti iziskuje obradu glave!druge opruge ventile itd,da ti nepametujem.ovako evo ti jedan primjer u O.E.M-u ti pase rally-cross verzija najjaca a,pase na standard motor znaci bez izmjene i modifikacije na glavi motora a,recimo te bih ti i preporucio,moras uz bregaste uzet i CAM PULLEYS ili stelujucu remenicu.evo cijena bregaste + pulley+pdv sve kompletno da dode do tebe sa dostavom 800 eura!znaci tu dobijes najjacu verziju bregastih i remenicu koja nesluzi samo da bi ti uljepsla motorni prostor nego da dobis konja.u kombinaciji sa chipom nakon sto stavis bregaste i pravim ispuhom+ako odradis kanale bi trebalo dat fenomenalne rezultate!znaci chipas motor tek nakon sta stavis bregaste,jer onaj tko ti chipira motor znat ce kakve mape da postavi i koliko goriva je potrebno da bi bregaste dosle do najboljeg izrazaja!cinjenica je da recimo npr,takve brgaste na motoru sa karburatorima kao npr,1,8 16v sa duplim weberima ili dellortima cine cuda jer tam nema manjka goriva ak karbovi rade sinhrono i daju dovoljno goriva!nadam se da sam ti pomogo!ak budes rijesio kupit brege slobodno se obrati rado cu ti pomoci! ujedno firma cije su bregaste je americka firma sa dugogodisnjom tradicijom izrade kavalitetnih dijelova mislim na tuning dijelove a, zove se CAT-CAMS!P.S mozes proguglat i informirat se o cemu se radi.ak imas kakvih nejasnoca slobodno pitaj!;)cijena koju sam ti rekao je na knap!nemoj mislit da ja odredujem cijenu!a,na pm ti mogu objasnit proceduru!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top