vr6 dream

vr6 dream

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
GOLFVR6 je napisao(la):
Pozz dragane, daj mi molim te reci sa kojeg je auta ovaj turbo sto je na ovom 16v motoru?

Pozz
mislim da mi je njegov brat rekao da je sa nissana koliko se sjecam
predpostavljam sa 180sx
 
Član
.nOKe je napisao(la):
auu
dop ti se sa bratom na gfcu a nisam znao da ti je brat
extra mu je projekat, eh kako ce da te uzima sa ovim turbakom ahaha :p
da to mi je buraz.... hoce li uzimati ili ne budemo vidjeli....zasto ne hi hi hi brat mi je on smije!a turbo je sa nissana.....sve je novo odradito na turbu!!!!rekao sam da je gt-28.;)
 
Član
dragan je napisao(la):
daj drago mi je sto si stavio.jer ja kad odem negdje na susret ili race sa golfom nikad se nesjetim poslikat,onda kasnije zivcanim radi propusta.hvala za sliku.ak imas sta jos topic ti je slobodan!

brate ako ti treba slika samo javi...ja ih imam oko dvadesetak...kad si bio u Modrici moj drug je za njega bio zalijepio i samo njega slikao...
btw...sorry sto dizem ovaj stari post iz mrtvih al tek sad sam ga vidio...inace golf je sila...odavno nisam vidio boljeg...svaka cast!!!
 
Član
oba golfa su strava...svaka cast tebi i burazu....da te pitam za felge na crnom golfu.....koje colaza i joti i koliko para...pozz i sretno u daljnim radovima..
 
Član
gemo g60 je napisao(la):
oba golfa su strava...svaka cast tebi i burazu....da te pitam za felge na crnom golfu.....koje colaza i joti i koliko para...pozz i sretno u daljnim radovima..
hvala kolega! ovako felge na crnom golfu su prava rijetkost radi se o KERSCHER-CARMONA 9X16ET15 a novaca su bile polovne 800 ojrica sad si kontaj koliko dodu nove!ak se mogu jos uopce kupit nove jer sam vidio da kerscher izbacuje nove prelijepe modele!
 
Član
srdjo je napisao(la):
dragan je napisao(la):
daj drago mi je sto si stavio.jer ja kad odem negdje na susret ili race sa golfom nikad se nesjetim poslikat,onda kasnije zivcanim radi propusta.hvala za sliku.ak imas sta jos topic ti je slobodan!

brate ako ti treba slika samo javi...ja ih imam oko dvadesetak...kad si bio u Modrici moj drug je za njega bio zalijepio i samo njega slikao...
btw...sorry sto dizem ovaj stari post iz mrtvih al tek sad sam ga vidio...inace golf je sila...odavno nisam vidio boljeg...svaka cast!!!
a kolega nebi bilo lose ak bi stavio koju sliku ovaj post je za tebe i slike otvoren.bio bih ti zahvalan kad bi stavio koju sliku!
 
Član
gemo g60 je napisao(la):
oba golfa su strava...svaka cast tebi i burazu....da te pitam za felge na crnom golfu.....koje colaza i joti i koliko para...pozz i sretno u daljnim radovima..

http://www.aw-autostyling.de/felgen/kerscher/carmona.html

Golfovi mjera... kultura živa... sa srećom ;)
 
Član
antrax je napisao(la):
gemo g60 je napisao(la):
oba golfa su strava...svaka cast tebi i burazu....da te pitam za felge na crnom golfu.....koje colaza i joti i koliko para...pozz i sretno u daljnim radovima..

http://www.aw-autostyling.de/felgen/kerscher/carmona.html

Golfovi mjera... kultura živa... sa srećom ;)
bas sam pogledao link i cijena je prihvatljiva brat ih je uzeo u hr.a kad uzmes da ih narucujes iz vana.platis svabski porez i kod nas carinu izadu te pun kofer para,neznas sto se isplati..:icon_question:
 
Član
dragan je napisao(la):
antrax je napisao(la):
gemo g60 je napisao(la):
oba golfa su strava...svaka cast tebi i burazu....da te pitam za felge na crnom golfu.....koje colaza i joti i koliko para...pozz i sretno u daljnim radovima..

http://www.aw-autostyling.de/felgen/kerscher/carmona.html

Golfovi mjera... kultura živa... sa srećom ;)
bas sam pogledao link i cijena je prihvatljiva brat ih je uzeo u hr.a kad uzmes da ih narucujes iz vana.platis svabski porez i kod nas carinu izadu te pun kofer para,neznas sto se isplati..:icon_question:

160 eura nije puno para za onakvu felgu.....samo ono su 16 meni bi trebale 15coli......jos jedna pohvala za golfove...rakete su...pozz
 
Član
evo ovako da vidite kako su sjele grane na golfa..power rohr koji sam kupio nisam jos montiro jer cekam na gumene prirubnice koje stizu u utorak....
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top