VR6 DREAM

VR6 DREAM

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
pa ja sam reko da sam ga vozio 175km/h a bilo na 5 u autu a ne vjerujem da moze ic preko 180. a vr je 2.8 ili 2.9 i ima 175 ili 190ks pa sto ne bi mogo ic. ja bi zapalio da imam vr-a a ne moze ic 250 hehe pozzz. PS kod mene je obicni TD sa nadnadno ugradjenim IC-om al nije golfov vec malo bolji od standardnog golfovog
 
pa to sam i ja reko hehe. ja bar priznam kolko auto moze ic a ne kod nekih 1.6 tdi ide 200 a vr da neide toliko on bi trebo jos brze koju snagu ima
 
Član
tepSIJA je napisao(la):
druge dragi...

Price koje nama pises o spojleru su za osnovnu skolu i malu djecu kojoj je glavno ono sto se kaze MELEM ZA OCI... ti kazes da taj spojler pritisce zadnji kraj auta za 60 kg !?... ajd ti meni kao neznalici (predpostavimo) samo objasni KAKO ?
pozdravw kolega.kao .1.to se odnosi na corrada.a i na moj spojler.jer ima svrhu.a neznam dal si se vozio ikad u dvici vr6.da si se vozio nebi tako prico.a ti cak i da stavis tako nesto nebi nikad mogo to provjerit jer rijetki su to fiati koji idu 250..:D
 
Početnik
po mom misljenju nije bas brzina ni u pitanju :) nego nepotizam i pokusaji da se bude u centru paznje ....

kaze momak da ide 250 pa nek ide i 300 njegova stvar ...
 
Član
@Dragane lakse ti je sa mnom ti i ja na auto putu pa te ja sacekam na 250 km/h pa da vidim kolko ti laze sat....
 
Član
Vr6 je lijepa masina i sam sam je imo, ali te price o 250 km/h su za malu djecu. 2,9 Vr6 od 193 ks ide ko fol 250 km/h pise na satu a sat laze nekih 10-20 km/h. I stvarno je glupo se natezat dal ide ili ne ide....ili u tom fazonu "aj na auto put pa da vidis mi rep cemu sluzi" bezze.... i potcjenjivanje tudjeg auta.......a jos nesto da dodam taj "fiatic" ide lijepo i nije za potcjenjivat.
 
Početnik
HuKa je napisao(la):
@Dragane lakse ti je sa mnom ti i ja na auto putu pa te ja sacekam na 250 km/h pa da vidim kolko ti laze sat....


nisi fer hukicu, kad si ti dizo vr-a sto je sad kod ede ... drugacije si pricao ... da je mazda sila jest ... ali ... stipu momka .)
 
Član
Ja i dalje stojim da Vr6 s ulozenim lijepim kesom bi zario i palio SR-om. I ne pljujem po Vr6-ici posto mi je to jedan od drazih motora......
 
Član
http://www.youtube.com/watch?v=Y6436dj0otY

dugo mu je trebalo, ali ipak.. a o tome da sat laže 20kmh, nije to vectra da pokazuje 220 a zapravo si još ispod ograničenja ;)
 
Član
Et cim prodje ovo sranje od nevremena......ja sam za....taman mi treba kilometara da razradim motor....
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top