VR6 DREAM

VR6 DREAM

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
edo_16v je napisao(la):
koji si kilometar sat spakovao?
kolega kokpit mi je od venta vr6 instalacija i sat zajedno znaci sat mi je od venta vr6 koji pokazuje do 260.a imam chip koji je skino blokadu odnosno pomaknio za 2000rpm
 
odlicna dvica. a to za max brzinu vjerujem pa tdi 90ks ide 200 ja licno vozio, a vr ak ne ide 250 treba ga zapalit hehehehe
 
Član
GreenDevil je napisao(la):
odlicna dvica. a to za max brzinu vjerujem pa tdi 90ks ide 200 ja licno vozio, a vr ak ne ide 250 treba ga zapalit hehehehe
BIH GA BOGAMI ZAPALIO DA NEIDE SVE NOVO U MOTORU.HA HA HA HA
 
Član
GreenDevil je napisao(la):
odlicna dvica. a to za max brzinu vjerujem pa tdi 90ks ide 200 ja licno vozio, a vr ak ne ide 250 treba ga zapalit hehehehe

:lol: JEST ide toliko obicni 90 KS ali ako je neko vracao kilometrazu prije toga... :D
 
Član
edo_16v je napisao(la):
Alen_P je napisao(la):
Dobar auto, dobar motor, lijepa boja..
Moj GTI je po satu išao 230, tako da VR-u nije problem ići koliko piše..
P.S. dobro došao

ljudi uozbiljite se :)
Ozbiljan sam... Opet naglašavam da je toliko sat pokazao,a fabrika mu je napisala da ide oko 210 na cirka 5000 RPM.. A gdje su još 2000 ??? :icon_biggrin:
 
Član
ma kod stariji vozila sat pri vecim brzinama laze min 20km/h .......u to budi siguran. Posto novo auto s "fabrickim" tockovima (dimenzijama) laze nekih 5-10 km/h
 
Član
zadnji spojler na corradu koji se automatski diže na većim brzinama poboljšava "downforce" za 62-63 % , mozda je i ovo nešto slično..
 
KRVOLOK je napisao(la):
GreenDevil je napisao(la):
odlicna dvica. a to za max brzinu vjerujem pa tdi 90ks ide 200 ja licno vozio, a vr ak ne ide 250 treba ga zapalit hehehehe

:lol: JEST ide toliko obicni 90 KS ali ako je neko vracao kilometrazu prije toga... :D

ne znam kako mislis vracao kilometrazu. u pitanju je VW polo variant karavan 1.9TDI 66kw 98god. jedino ak sat laze zakuco na 200 jedva
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top