VR6 DREAM

VR6 DREAM

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ovo je sto je mozda neko i vidio.hvala ako me pohvalite za autic.pozdravw vr6.p.s.trenutno je na auto dodan SPARCO ROLL BAR,NA MOTOR HLADNJAK ULJA.SA TERMOSTATOM.JAMAX SKOLJKE.CHIP.OVO SU STARE SLIKE.USKORO CU STAVIT NOVE.POZZZZZ
 
Član
Extra je.Svaka cast.
Meni se ne svidja ovaj zadnji spojler.
Sretno u nastavku radova i pozuri sa postavljanjem novih slika.
Pozz
 
Član
pozdravw kolega.vecini se nesvida a dali znas kako se ponasa dvica preko 230kmh na sat.ako si imo priliku probat znat ces zasto ga imam.nije radi fore.
 
Član
PA CU TI!na koradu koji ide 200 kmh pritisak na onaj mali rep.mislim vjetra je 60kg.sto znaci dodatnu stabilnost.na cesti.ja sam imao priliku svoga golfa vozit preko 230 i taj rep cini cuda koliki je pritisak i koliko je bolje drzanje ceste.vjeruj kolega.vecinu spojlera ljudi kace na auto a nema niku svrhu.nisam jedan od njih.pozzzzz
 

edo

Član
extra,samo bih skinuo ove retrovizore i vratio oriđiđie i skinuo bih ovu plastičnu lajsnu sa maske...
ostalo po meni ok...ali motor zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz...
 
Član
pozdravw.pa dices skidat te retrovizore i stavljat origiginal.znas na sta to lici.to ti je kao nepozvani gost kojeg mrzis.ha ha ha abez lajsne je celav ajd ti zamisli covjeka bez ocnih kapaka.
 
Član
predobar golf kolega, masina prava, puno love i truda ulozeno u njega, a svidj ami se sto niej sve samo sminka...pozzz...

EDIT: SAmo mala zamjerkica, daj odlijepi ono sranje sa poklopca rezervara...bode u oci ;)
 
Član
dragan je napisao(la):
PA CU TI!na koradu koji ide 200 kmh pritisak na onaj mali rep.mislim vjetra je 60kg.sto znaci dodatnu stabilnost.na cesti.ja sam imao priliku svoga golfa vozit preko 230 i taj rep cini cuda koliki je pritisak i koliko je bolje drzanje ceste.vjeruj kolega.vecinu spojlera ljudi kace na auto a nema niku svrhu.nisam jedan od njih.pozzzzz

ne bacaj nam bombe :D
 
Član
pozdravw edo16v.neznam odakle si.ak si blizu vinkovaca dodi.rado ti pokazem da ide golf preko 230 ak nevjerujes.ja sam tvoje ovo ne bacaj nam bombe skonto kao da neide preko 230.ako sam pogrijesio ispravi me.pozdravw kolega
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top