VR6 DREAM

VR6 DREAM

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Odlican Golf,ruzan spojler na gepeku ali ako ima funkciju ok mada ga ja nikad nebi stavio.Pozdrav
 
Član
super auto, btw corrado je ipak brži od 230 ;) 2.9 vr6 verzija, nije da ju imam ali znam da je, još jednom odličan auto
 
Član
svidja mi se golf , kad bi mogo jos nac prednje farove od reli golfa . a zasto nebi mogo ic 230 kad obicni gti ide 200
 
Član
Boja mu je preljepa,motor isto bombona svaka cast na golfu-samo polahko s njime ipak je to zvjerka.
 
Član
Dobar auto, dobar motor, lijepa boja..
Moj GTI je po satu išao 230, tako da VR-u nije problem ići koliko piše..
P.S. dobro došao
 
Član
Alen_P je napisao(la):
Dobar auto, dobar motor, lijepa boja..
Moj GTI je po satu išao 230, tako da VR-u nije problem ići koliko piše..
P.S. dobro došao

svaka cast kolega to si u pravu da kazem da sam ga vozio 254kmh niko mi nece vjerovat zato je ovako bolje reci ide preko 230kmh
 
Član
jaha je napisao(la):
Boja mu je preljepa,motor isto bombona svaka cast na golfu-samo polahko s njime ipak je to zvjerka.

hvala ljepa.na misljenju.sutra ce biti nove slike.IMAT CES PRILIKU VIDJET SPARCO ROLL BAR I OSTALO UNUTRASNJOST ITD.HVALA I POZZZZ
 
Član
corrado je napisao(la):
super auto, btw corrado je ipak brži od 230 ;) 2.9 vr6 verzija, nije da ju imam ali znam da je, još jednom odličan auto

KOLEGA EVO TI MAKSIMUM STO SAM GA VOZIO 254KMH.USKORO CU STAVIT I FILMIC KAO DOKAZ.:D
 
Član
quattro je napisao(la):
svidja mi se golf , kad bi mogo jos nac prednje farove od reli golfa . a zasto nebi mogo ic 230 kad obicni gti ide 200

POSTOVANJE KOLEGA I JA SAM RAZMISLJO O RALLY FAROVIMA AL TESKO ZA NACI KAD BIH TI REKO DA SAM JEDNOM NASO I DA MI JE LIK TRAZIO 4000 KN NEBI VJEROVO.POZZZZZZ:icon_confused:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top