Voznja poslije 23 ukinuta!!!

Voznja poslije 23 ukinuta!!!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Dje nije glup,ima ljudi 22 godine,ozene se,imaju i djecu i ne smiju voziti poslije 11,pa koji je to kretenizam od zakona stvarno.Bas ono idioti smisljaju,koja je svrha,ajd nek mi neko objasni jer ja sam glup.:icon_evil:
 
moj komsija polozio prije 2 god. i jos nije naucio vozit,u garazu ulazi iz 10 pokusaja,kad se mimoilazimo ja ga pozdravljam,a on tupa hava,samo me provali jer samo pravo gleda :D :D
al zato on ima 30 i kusur godina i moze vozit kad hoce :icon_mad:
 
Član
ma kad se uvodilo sjecam se da su govorili kao da tad najvise vozi omladina pijana nadrogirana i prave udese,nidje veze fakat,pa sprijeci omladinu da vozi pijana a ne tako,ako ces tom logikom onda svima zabrani voznju od 23h it o je to
 
Ma ja mislim da je taj zakon izmisljen samo kao jedan od vidova da se izvuce jos para narodu,govna,ha ja!:icon_mad:
 
Član
ma kakvi,umjesto da uvedu kaznu od 1000 maraka za voznju pod uticajem alkohola i rijesen problem.
sto je najgore metar pijanaca i po danu voza...
 
mamicu im,popusio sam u subotu kaznicu za voznju poslije 23h,50 maca,a vozacku 4g imam.zaustavljali me i prije,al nista.a sad bila neka inspekcija s saobracajcima,kaze drug moram ti kaznu pisat rad njih,a inace nebi,i napisa je,prva odkako sam dobio vozacku.
 
Golf 1 TDIntercoler je napisao(la):
mamicu im,popusio sam u subotu kaznicu za voznju poslije 23h,50 maca,a vozacku 4g imam.zaustavljali me i prije,al nista.a sad bila neka inspekcija s saobracajcima,kaze drug moram ti kaznu pisat rad njih,a inace nebi,i napisa je,prva odkako sam dobio vozacku.

Ajd ba nazdravi,prva je jebi je! :D:cool:
 
Legend
ministar za saobracaj nam je po zanimanju doktor medicine
stoga nista nemoj da vas iznenadjuje
ne kazem da je on pravio zakon, no nisu ni nista bolji od njega.. ocigledno :icon_cry:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top