Voznja poslije 23 ukinuta!!!

Voznja poslije 23 ukinuta!!!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Sinoc me u pola 4 zaustavlja murija i sve uredno samo ne smijem poslije 23 vozit jer nemam godine a vozacku imam duze od 2 godine... kad mi murijas rece da je zakon ukinut i da je sad samo potrebno 2 godine vozacka :O ... i pitao sam jos par policajaca takodje mi rekose da je ukinuto pa eto... uzivajte...
 
Član
Odlicno..mada ima jos malo da mi i to istekne..jbt..al dobro je..odlicno..provjerit cu i ja..poz
 
Član
sad valja one sa P gledati i poslije 23 ahahahaha :D
dobro je da su ukinuli to,meni jednom davno kaze pa ti ne mozes voziti poslije 23h,pa kako reko,pa kaze nemas 23 godine,al reko imam 4ipo godine vozacku,nema kaze veze hahahaha
al to je bilo long time ago,kad su tek uveli to.
 
Legend
ja sam dobro prolazio sto se toga tice u 2 god. jednom sam dobio kaznu za P i nekolike iza 23h + koji cener sto se dao na kafu:D
 
Član
sreca pa me to nista nije zakacilo,inace ne bi nikad nosio to,P totalna glupost,a tek voznja poslije 23,jos veca glupost.to samo mi glupani mozemo izmisliti...slicno kao u americi sto se ne prodaje alkohol ispod 21 godinu.
ee al voznja poslije 23h je do 23ece godine jel tak?
jooooooj jest to glupooo,sreca nista me to nije ufatilo
 
Član
ehh hvala bogu ...ja taman zavrsavam vozacki...heh

a sto se tice P ...hah smjesni su gdje ces ono onoliko staviti na auto...njah njah....lol
 
Član
Ja ne znam gdje vi vozite, ali na podrucju Kantona Sarajevo nije doslo do nikakve promjene...
odnosno osobe mladje od 23 godine i dalje ne smiju voziti iza 23 h, provjerena info. sa saobracajnom policijom.
 
Član
lov2xlr8 je napisao(la):
sreca pa me to nista nije zakacilo,inace ne bi nikad nosio to,P totalna glupost,a tek voznja poslije 23,jos veca glupost.to samo mi glupani mozemo izmisliti...slicno kao u americi sto se ne prodaje alkohol ispod 21 godinu.
ee al voznja poslije 23h je do 23ece godine jel tak?
jooooooj jest to glupooo,sreca nista me to nije ufatilo

Bilo je do 23 ili mozes ako ima neko s tobom ko je stariji od 23 i ima preko 4 godine vozackog iskustva..tako nekako uglavnom..i ovo P je dvije godine..a vala nisam ga nikad nosio..***** ti to P..jos koji mjesec tacnije 5 mjeseci i sve istice. xD
 
Član
Fatali su i bez P i poslije 11 pa nishta :D

Blago nama sa ovakmim drotovima realno , sve za cenera/cvaju mada im ni to ne dajem xD
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top