Voznja poslije 23 ukinuta!!!

Voznja poslije 23 ukinuta!!!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
prijatelj mi rece da je sinoc isto prosao kao vr6,samo ga zaustavili i pustili u pola 1 u tz;);)

hoce biti extra ako bde tu;) istine:D
 
Član
Meni bas svejedno,uvijek sam vozila poslije 23 sata i nikad me niko nije peglao zbog toga... Jedino se sad malo pazim kako nemam vozacku pa da ne naletim na gospodu policajce :) mada su me danas zaustavili:(
 
Član
The_Dag je napisao(la):
Kad me uhvate poslije 11,vraćam se iz džamije i ništa :D

HAHAHHAHAHAHAHHAHAHHA VRH ! ! ! legenda si !!!:lol::lol::lol::cool::cool::cool:


a za to neznam prvi put cujem mada me doduse odavno nisu zaustavili iza 23 hebiga vozim normala dosta mi kazni valja i ovo dosad poplacat a sutra registracija :icon_rolleyes:
 
Član
Ja moram jos do avgusta P nositi.
Mada meni ne smeta i da je duzi period u pitanju.

Nego da hoce jos ukinuti da se vozi pod svjetlina prekodana...
to su u svim zemljama ukinulu sem kod nas..
 
Ne znam odakle vam ta informacija.... valjda bi bila u nekim dnevnim novinama, Internetu... ?

Imam vozacku 4god, i par puta su mi srali, jer jos uvijek nemam 23god, doduse, nisu mi nikad pisali nalog....
 
Član
Poz erol evo taman ocu da ti posaljem ovu lijepu vijest kad i ti vidio :))

A GTI 16V zenske su totalno druga prica, treba samo da se naslonis i skroz otvoris prozor, pri tom nosis kratku suknjicu a ako je lepo vreme pozeljno je i da izadjes pri tom da ti se malo kao digne taj minic :)
Onda ti oni kazu uredu je izvinite sto smo vas zaustavili uopste :) eventualno ce traziti broj tel. koji ces ti dati naravno ali od neke drugarice koju ne volis :)
 
Član
A kad smo kod ukidanja i zabranjivanja, znate li sta o malim tablicama napred.

Ja sam vratio malu napred pa cu da vidim, al cisto jel neko nesto cuo da smije ili ne da zanm da se svadjam ili ne :)

Jedan policajac mi je rekao da smije, a drugi da smije ako imas kod sebe veliku, pravu u autu ?
 
Član
sto se tice male tablie moras naprijed imati onakvu tablicu koja je propisana u drzavi iz koje dolazis,tako mi rekose na granicama
 
Početnik
aj nek smo i to docekali,
jebo zakon gdje imas vozacku 5 godina a ne smijes poslije 11 jer satro nisi dovoljno star:)
nek su dosli tobe:cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top