Volvo V40

Volvo V40

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Volvo V40-sta mislite o ovom loncu/auspuhu ?

Nemoj da ti kasnije dodje da sve pocupas, cijelu izduvnu granu radi lonca i boga pitaj koliko ce ti trajat. Ako volis udobnu voznju ne mjenjaj, jer ces imat povisen nivo buke u unutrasnjosti automobila.

Ja bi stavio nesto korisnije KN panel filter ili Cold Air sa cijevima. :) ako vec nisi:D:D
 
BHT Ovisnik
RE: Volvo V40-sta mislite o ovom loncu/auspuhu ?

ne mislim ja nista dirati,katalizator,granu i sranja,samo bih umjesto svog napakovao ovaj da se cuje na visim obrtajima,ne mislim kao duja gti da pocupam srednji lonac,gluposti da u leru grmi,ako me razumijete,isto kao svako auto koje dođes original loncem...:icon_smile:
KN nisam,mozda kad mjenjao filter zraka,al nije ni jeftin:icon_biggrin:
 
Član
RE: Volvo V40-sta mislite o ovom loncu/auspuhu ?

Po meni je KN isplativija opcija za sada nego taj izduv,a i korisnija je. Al' eto tvoj automobil,pa odluci sta zelis... ;)
Do tada ganjaj originalni zadnji lonac sa T4,mozda ti se posreci da ne bi vario nastavke i to. Ako radis nek je kako treba.;)
 
BHT Ovisnik
RE: Volvo V40-sta mislite o ovom loncu/auspuhu ?

naci nesto od T4 je kao iglu u plastu sijena,a neznam koliko bi s KN-om dobio na zvuku osim veceg protoka il kako vec,jer se zvuk dobija lomljenem zraka u loncu ?
ne bi to bilo nista pretjerano,ovdje se slabo vidi ,al ovako izgleda obicni okrugli na s40 http://img838.imageshack.us/img838/6484/clipimage001mx.jpg

u mene bi bilo na ovaj stil,jer imam i ja difuzor za rore,bar novijoj karavnki mocno stoji
2011_volvo_v60_by_heico_sportiv-3.jpg


i da,ovakve vec rore imam,one su vec malo previse,zato sam odlucio ovaj ovalni
volvo-v40-heico-sportiv-003.jpg
 
RE: Volvo V40-sta mislite o ovom loncu/auspuhu ?

Ako pase dimenzijama, ja se nebih dvoumio nimalo, dakle, moj savjet je da stavis taj lonac.;)
 
BHT Ovisnik
RE: Volvo V40-sta mislite o ovom loncu/auspuhu ?

mesicni da mi je dimenzija u cenat:icon_sad: ako bude sirok necu uzimat,jer ne bih dirao branik, al dolazit ce ovaj sto prodaje sutra u mostar pa sam mu rekao da ponese,ako odgovarao uzeti cu ga,za 50km nemogu uzet nit nastavak:icon_biggrin:
 
Član
RE: Volvo V40-sta mislite o ovom loncu/auspuhu ?

Ako možeš sve lijepo postaviti da bude kao tvornički, da se sa leđa vide decentno samo dvije cijevi onda stavljaj.

http://carphotos.cardomain.com/ride_images/3/3461/2141/33651070027_large.jpg ovog tipa.
 
RE: Volvo V40-sta mislite o ovom loncu/auspuhu ?

BaXRS4 je napisao(la):
Ako možeš sve lijepo postaviti da bude kao tvornički, da se sa leđa vide decentno samo dvije cijevi onda stavljaj.

Eee, upravo to. Na Volvu samo treba paziti da se radi o decentnim dodacima i da se sto vise pretenduje ka tvornickom izgledu. Kao i kod Audija.:icon_biggrin:
 
Član
RE: Volvo V40-sta mislite o ovom loncu/auspuhu ?

olensoner je napisao(la):
BaXRS4 je napisao(la):
Ako možeš sve lijepo postaviti da bude kao tvornički, da se sa leđa vide decentno samo dvije cijevi onda stavljaj.

Eee, upravo to. Na Volvu samo treba paziti da se radi o decentnim dodacima i da se sto vise pretenduje ka tvornickom izgledu. Kao i kod Audija.:icon_biggrin:

;);) vuk u janjećoj koži ;)
 
BHT Ovisnik
RE: Volvo V40-sta mislite o ovom loncu/auspuhu ?

normalno da bih tako radio,ne bih ostavio da strši vani da se s lijevog boka vidi da vire cijevi:D

samo je bitno da one po sirini mogu stati,a ovaj sto radi auspuhe moze mi nastimati unutra/vani koliko zelim,to nije problem,kad sam mu donosio nastavak da mi stavi kaze bolje uzmi cijel auspuh nego nastavke,nije problem auspuh ustimati,to bih uradio tako kao sto si stavio sliku,odnosno kao na onome gore karavanu,samo decentno da izgleda kao original:cool:
 
BHT Ovisnik
RE: Volvo V40-sta mislite o ovom loncu/auspuhu ?

vidjeti cemo sutra,nadam se da hoce,ako bude prvi ces vidjeti:D
 
Član
RE: Volvo V40-sta mislite o ovom loncu/auspuhu ?

Što se tiče izgleda ako paše dimenzijama odlično, ali pitanje je kakav je sa zvukom? Ja sam imao na kockici sportski auspuh uradio kod Barbića nov, i tad mi je bilo fora, ali više nikad ne bih nešto da mi buči na everyday auto :cool:
 
BHT Ovisnik
RE: Volvo V40-sta mislite o ovom loncu/auspuhu ?

kaze mi da nije bucan,valjda ga mogu prodat opet za te novce,a auto ima katalizator i sve,tako da ne bi trebao valjda da bude bucan do 2rpm:cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top