Volvo V40

Volvo V40

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
BHT Ovisnik
RE: Volvo V40-crni farovi :D

ona je bila predviđena za 1 debeli i uknap za 1 tanki,ja skoro sat vremena guro guro nikako da uđe,onda ga izvadim,malo vrh stanjim te opet guraj guraj kad kaze marko evo ga ušo:lol: onda mi je laknulo,vec me bilo pocelo bolit od silnog guranja:D
 
BHT Ovisnik
RE: Volvo V40-crni farovi :D

izgleda da mi je netko nabio kuku u prednji branik,kuci kada dođem auto uparkiram u garazu i nastavim dalje,jucer odem predvecer do grada i kako sam uparkirao u rikverc izlazim,kljucam auto i idem ispred kad ono rupa :icon_mad::icon_mad:

copyofpo002.jpg


branik je na mjestu,samo je rupa tu i ima crta kako je puklo dole desno prema rupi za zrak:icon_mad:
za sada cu donji dio ove rupe sjeci,izbusiti sitne rupice na ovom udubljenom dijeli,izvuci i kitovati jer nemam vremena da radim sa smolom,pa ako pokaze neke znakove da ce puknuti opet onda cu skinuti i sa smolom:icon_evil:
 
Član
RE: Volvo V40-neko go*no mi nabilo kuku :mad:

Uzmi poliester kit, a podbaci nesto ispod. Ili uzmi dio druge plastike ili lima pa pricvrsti POP nitnama sa unutrasnje strane branika a za nitne malo ubusi rupe tako da udju u branik malo i onda preko poliester kit. Ili odvezi nekom ko vari plastiku nek ti to zavari pa onda ti poravnaj i ofarbaj.

P.S.

Kuke kod nas treba montirati napred a ne nazad :D
 
Član
RE: Volvo V40-neko govno mi nabilo kuku :mad:

nije to problem zavarit.gori je zahmet oko toga.steta je kako god se okrene
 
BHT Ovisnik
RE: Volvo V40-neko go*no mi nabilo kuku :mad:

:lol: naprijed nego sta,,staviti cu bullbar:icon_twisted::D

to sam mislio tako raditi,ali bih morao skidati branik,ovo cu raditi sa prijatljem,on je sebi na calibri sam pravio duboki branik od smole i poliestera i ispao ej fantastican,zna raditi s tim,al da bih to sve radio moram skidati branik,pa cu zato donji dio ovog udubljenja sto je upalo prema dole isjeci,a ovaj veci komad izbusiti sitnim rupicaa i izvuci naprijed te da se on napuni kitom i da drzi jer jeto mnogo lakse,a trebalo bi da uspije,ako to ne bude drzalo koliko onda skidanje branika i taj sto si naveo proces odraditi jer nemam vremena od posla i faxa da stignem ista raditi na autu:icon_evil:

a ove gluposti i jesu najgore sto nisu nastale tvojom krivicom nego necijom nepaznjom i nemarom:icon_mad:
 
Član
RE: Volvo V40-neko go*no mi nabilo kuku :mad:

:lol:

Cole, koji si ti peh, ja ne znam kako si uopste ziv :lol:

sorry, morao sam :D

nadam se da ces ovo ubrzo popraviti, znam kako je kad tudjom krivicom ti se nesto ovakvo desi, al jbg, sta ces sad... narod je takav, brine samo za svoje ;)
 
Član
RE: Volvo V40-neko go*no mi nabilo kuku :mad:

dzaba ti napravi posla :icon_mad: al dobro si opet prosao ima sve gore od goreg
 
RE: Volvo V40-neko go*no mi nabilo kuku :mad:

Ej jebiga cole,taman kada kontas evo sad sam maher,dodje neko i marne te u neznanju :D

sala mala,stvarno si fino srdio volva,bas mi se svidja,nekako mi je sprijeda ko skyline,majke mi...

a da ti nesto kazem...DABOGDA TI NEKO SVO AUTO IZGREBAO... ;) (radi uroka)



sad kada malo pogledah gdje si zadobio udarac,skonta kako to mozes jeftino srediti...uzmes matt crne folije i uradis ovakav fazon kao na freelanderu,ovo crno ispod farova...kod tebe bi lijepo leglo jer su kod volva nekako debeli farovi,dobio bi na agresivnoscu ;)





 
BHT Ovisnik
RE: Volvo V40-neko go*no mi nabilo kuku :mad:

a živim eto,nekad me obasja sreća:D
dobro pa nije ostatak auta gruhno,uvijek moze gore,al i ono najmanje ti smeta:icon_evil:

@nermin
:lol: hvala,prvu vecer kada sam doveo auto iz švabije tucnuli su mi vratima u vrata,samo ga grebu:icon_twisted:

dobra ideja,ali...auto je tamno,skoro crno pa neznam kako ce se to isticati na njemu ?
 
RE: Volvo V40-neko go*no mi nabilo kuku :mad:

Ovo je sigurno pasat siraš (citaj lubenicar) uradio. samo su oni tako niski (zbog raznog voca i povrca natrpanog u gepekt :D) i imaju kuku. Mozes ovo srediti poliesterom. ;)
 
BHT Ovisnik
RE: Volvo V40-neko go*no mi nabilo kuku :mad:

sjecanje mi dolazi,znam gdje sam parkirao,mislim da je bio audi c4,al tko je da je nemogu rec "ti si" ...al mogu uzet maminu jettu s kukom pa nabit njemu:lol::lol:

probat cemo srediti cim uhvatim slobodnog vremena s kitom,ako se ne pokaze onda skidat i poliester i smolu stavljat:icon_biggrin:
 
Član
RE: Volvo V40-neko govno mi nabilo kuku :mad:

steta :icon_mad: :icon_mad:
ma dzaba kad to hoce naopako :icon_rolleyes:
 
RE: Volvo V40-neko go*no mi nabilo kuku :mad:

CoL3 je napisao(la):
a živim eto,nekad me obasja sreća:D
dobro pa nije ostatak auta gruhno,uvijek moze gore,al i ono najmanje ti smeta:icon_evil:

@nermin
:lol: hvala,prvu vecer kada sam doveo auto iz švabije tucnuli su mi vratima u vrata,samo ga grebu:icon_twisted:

dobra ideja,ali...auto je tamno,skoro crno pa neznam kako ce se to isticati na njemu ?

imas freelandera i crnih sa ovim,fazon je u tome sto je matt i odudara samim odsjajem od drugih dijelova na autu...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top