Volvo V40 Turbo

Volvo V40 Turbo

BHT Ovisnik
Nista novog osim vozanja. Vratio katalizator, milina se sada voziti hahah. Slucajno nasao jednu sliku s mojim "dragim" prijateljima, ta se ljubav nemoze opisati ni rijecima ni slikom, svaki mjesec oni meni salju razne plave i roze cestitke:rolleyes:
YnVmdXJ.png


za komentiranje kliknite ovdje --> KOMENTARI
 
BHT Ovisnik
Nista se posebno ne radi. Osim sto sam cijelu unutrasnjost ponovo uradio u piano black. Ofarbao sve, ima sitnica al sam zadovoljan. Kao i volan, njega sam prije 10min presvukao, s obzirom da sam ga sam šio dobro je,mozda negdje samo jos popraviti. Presvukao sam ga najvise jer je od mahagonija pa odudara od svega
HtXe5QD.jpg
JXKUbVa.jpg


I evo slika kako je prije izgledalo, ipak je sada kulturnije, nije sivo za njega, nekako mi je sivo jeftino izgledalo
qki6aa9di9uv0fmzcjh.jpg


za komentiranje kliknite ovdje --> KOMENTARI
 
BHT Ovisnik

Eo ga jedan klip kako ide,nisam ga odavno propuhavao, kako mogu vidjeti,ide ispod tvorncikih specifikacija do 200 :D
MOze u HD rezoluciji ako vam bude mutno,pa samo kliknite
za komentiranje kliknite ovdje --> KOMENTARI
 
Član
ma kokosari u HNK kantonu upamtili auta i nas "budale" pa vataju na svakom koraku neki dan ja za mostar i oni pravci poslije konjica poceo taman dizat 120 kad 7mica rotacija kontam ja ko me za..e odakle ovi iz sarajeva tu kad sipak ponovlie se ljudi
 
BHT Ovisnik
Zadnja fotka volva u mom dvoristu iz mog objektiva. Bilo nam je lijepo, mamio mi je jako mnogo osmijeh na lice, bilo je fino s malim karavancicem pomalo zajebavati "sportska" vozila po cestama. Uz to mi je priustio i mnogo muke,cupanja kose i zivaca oko motora. Ali sta je tu je, u mojim rukama vise nije. Muziku sam povadio i ostavio sebi,ovakav je otisao sa felgama bez guma u gepektu. Nadam se da ce sluziti novog vlasnika. Novu vozilicu predstavim u garazi, u pitanju je V6 kao sto neki vjerovatno vec znate,malo jaci od volva, te malo manje vrata od volva :)
MHdHtDT.jpg
 
BHT Ovisnik
Pa to je sada upitno hahah. Stvarno fino ide ovaj,najvise volim zvuk hahaha. Mada ga treba malo utegnuti. Najžalije mi je bacenih novaca u volva,nikada vise ovakav projekt od mene. Ako bude sta bolje posla ide nesto starije u garažu,pa 10 godina- 10 godina nebitno. Malo po malo radii po volji,bez odvajanja od usta kao u volva i kasnije si opet na pocetku. Znam da se svaki ćeif placa, ali eto.
 
Član
Steta sto ga vise nece biti na forumu
rado sam pregledao svaki update
gdje je otisao nadam se da je u SA ga vidim nekad
 
Član
to i jest najžalivije, ulazes u auto, svaku stinicu dotjerujes , i kad dođe da se proda / zamijeni niko ti to ne cijeni nit priznaje, i hajd opat ispočetka
 
Član
Šteta volva, ulozio u njega i imao auto da znas da je dobro,ispravno, znas svaki dio na njemu sta i kako i prodas ga hh Šteta, al puno sreće i pređenih kilometara bez kvarova sa novim autom :D
 
Top