Volkswagen Scirocco Mk2 1.8 20vT

Volkswagen Scirocco Mk2 1.8 20vT

Član
RE: Volkswagen Scirocco Mk2

Imam pitanje, kako se skida filter zraka, jeli ga problem skinuti, moze li mi netko ukratko objasniti to, moram ga skinuti da vidim kakav je mislim da se zaprljao da ga treba mjenjati
 
Član
RE: Volkswagen Scirocco Mk2

:) tvoj je onaj crveni Ludix? nikako da se dogovorimo da dodem da probam to chudo :icon_smile:
 
Član
RE: Volkswagen Scirocco Mk2

auu boljeg sirocca moje oci nisu vidjele. svaka cast drug auto ti je za 10. dao bih ti plus al nemam dovoljno postova :icon_cry: sve u svemu odlican stil odlicno ga radis i sretno daljim radovima. Pozz
 
Član
RE: Volkswagen Scirocco Mk2

e druze da te pitam znas li ti ista o kecu sto radi neko iz mostara kazu da ce imat 700ks i da ce bit 4motion
 
Član
RE: Volkswagen Scirocco Mk2

neznam za keca takvog, a znam za dvicu koja slici opisu, to je od clana foruma honey, ima dole pogledaj u projektima, imas li kakvu info odakle je tocno taj golf, povelik je mostar ;)
 
Član
RE: Volkswagen Scirocco Mk2

ma znam i ja za dvicu
a kec je kako sam ja cuo ili iz opina ili iz bjelog polja
 
Član
RE: Volkswagen Scirocco Mk2

Da dignem malo temu. Auto je ovaj tjedan u Sarajevu kod clana AldinShpura, vjerovatno ce se ugraditi servo volan, zamijenjeni su neki dijelovi, vidjet cete na slikama.
Slike neidu redom, nadam se da cete svatit o cemu se radi :)
1eedc349.jpg

1e976685.jpg

84cca589.jpg

3f5ff83f.jpg

aaa107ba.jpg

8bf67e89.jpg

d2c9cdb7.jpg

991b229f.jpg

cead0018.jpg

18b8bb98.jpg

ebc6c18f.jpg

8cb4cda7.jpg

c24cc772.jpg

5a9b5369.jpg

6ca7b772.jpg

Dakle koliko sam ja zasad upucen zamijenjeni su aksijalni, nosaci, itd.... za detalje pitajte Aldin ce vam odgovoriti, nadam se :icon_smile: ;)
 
Top