Volkswagen Scirocco Mk2 1.8 20vT

Volkswagen Scirocco Mk2 1.8 20vT

BHT Ovisnik
RE: Volkswagen Scirocco Mk2

i ja kad sam isao maloprije trazio sebi celicne trazio sam gdje je,kad ides iz grada magistralom M17 prema buni dole ispod ceste s desne strane ima harem ja mislim,inace stalno se onim putem penjes gore dole,i s tvoje lijeve strane se nalazi autopraona i vulkanizer na malom brezuljku odmah uzcestu,popnnes se 5m,ima tabla pise autopraona i vulkanizer,bude ona zuta jetta mk1 kao taxi parkirana i mercedes w202 crveni na mocnim poliranim felgama i kec na ats-cama,,samo pitaj gdje neka srusena pravoslavna crkva,i meni su uvijek pricali,i bas tu bi gdje sma i predpostavljao
 
RE: Volkswagen Scirocco Mk2

kod BATE to ti je gore na mazoljicama ima momak mercedesa crvenog i jettu žutu inače se bavi prodajom felgi i guma nemožeš fulit ima na krovu 100 felgi izloženih kad dodješ kod mt pume na onu raskrsnicu s tekije ideš lijevo prem izlazu iz mostara i gore kad se popneš na brežuljak pitaj za batu svak će ti reć za njega
 
BHT Ovisnik
RE: Volkswagen Scirocco Mk2

e da tu:cool:

nego znas li ti dado gdje ima celicnih od gti-a 14,mislim da su u tebe takve,sa zimskim il bez guma mi trebaju
 
Član
RE: Volkswagen Scirocco Mk2

Aha znam gdje je, zna stari tog momka pa cemo vidjet sa njim sutra bi trebali ic po neke sitnice za Scirocca ;)
 
Član
RE: Volkswagen Scirocco Mk2

sandy_mo je napisao(la):
Jesu tigrice, a gledaj sto se tice tog valja-nevalja evo jedne usporedbe imamo ih na ovim felgama vec godinu dana ovo je 14˝ takodje ista guma je na laguni 16˝ ovdje su extra dobre gume a na laguni nevaljaju kurcu jer je ona teska i nije to guma nikako za nje u krivinama sve guzica igra lijevo desno ko da je bmw zadnja vuca, tako da ovisi dosta i od toga tigar je dosta dobra guma al nije za sva auta i za sve brzine

da tu se slazem ;)
 
RE: Volkswagen Scirocco Mk2

CoL3-99 je napisao(la):
e da tu:cool:

nego znas li ti dado gdje ima celicnih od gti-a 14,mislim da su u tebe takve,sa zimskim il bez guma mi trebaju


nemam pojma stvarno moje felge čelične će biti na prodaju zajedno sa gumama 150 km gume su u extra stanju same gume 100 km same felge 50 KM za neki tjedan dva dok ja sredim ove svoje 15 ke što planiram da vozam preko zime
 
BHT Ovisnik
RE: Volkswagen Scirocco Mk2

fino,al meni ljepsi i bolji za koristiti onaj stari,al sta bi od onoga ,propao dogovor ?
 
Član
RE: Volkswagen Scirocco Mk2

Izgleda da jeste propao dogovor :)

Kako god nastavljamo gdje smo stali :)

Volan je daleko ljepsi uzivo, a najvise mi se svidja sto je orginal sa Scirocco natpisom ovim :cool:
 
Član
RE: Volkswagen Scirocco Mk2

fin volan fin..nego sandy ba..uradi malo tu tablu ..ono je mocno sto je igy radio na svojoj dvici..ofarbaj tu kazaljku..pa malo osvjetljenja.. bice mocno pravo..
 
BHT Ovisnik
RE: Volkswagen Scirocco Mk2

dadao_style je napisao(la):
zar nisi reko da je auto prodan

eno rece gore otpalo:cool:

jel takav volan dolazi na kecu gti-u il dvici starijoj,kako li,jer onaj u mene je mescini od 2 gti-a
 
Top