Volkswagen Scirocco Mk2 1.8 20vT

Volkswagen Scirocco Mk2 1.8 20vT

Član
RE: Volkswagen Scirocco Mk2

Radjeno malo na upravljanju, podmazana malo letva i jos neke sitnice (vec sam prije stavio slike) ugl. vjerovatno ce morat ic servo volan na njega
82c6f61d.jpg

Stavljene sve cetri nove gume, i veceras kupljena dva zvucnika
7b697b10.jpg

1e5ed984.jpg

Busili smo policu da ih ugradimo :( meni nesto zao police al et sta cu joj ja, a nie tesko nac drugu jedino me to tjesi hehh
3a09e08a.jpg

08d64b5a.jpg

3c414ae7.jpg

Zvuk je drama, zvucnici su extra jos samo moram rijesit nesto u prednjim vratima, morat cu nac neko pametno rijesenje.
Toliko za sad :)
 
BHT Ovisnik
RE: Volkswagen Scirocco Mk2

super sto si malo i na muziku presao:cool: jos woofer nakav pojacalo i naprijed to sredi i eto ga:cool: ja sam sebi naprijed mislio praviti panele za zvucnike,jesi li o tom razmisljao,al neke poprilicno normalne da se uklope u auto,a ne nesto izvoditi:cool:
 
Član
RE: Volkswagen Scirocco Mk2

Pa o tome sam i razmisljao ne nista extremno ni upadljivo, kad bi mi neko ko je vjest sa obradom drveta mogao napraviti panele naprijed i onda to u kozu presvuc i to bi bilo extra :icon_smile:
 
Član
RE: Volkswagen Scirocco Mk2

Ev mali update nista posebno dobio je nove kotace



one njegove smo malo na ibizu stavili vjerovatno ce tamo i ostat sad tragamo za necim za ovo vjerovatno ats cup, al lagano dok bude vise para onda cemo to :icon_smile:
 
RE: Volkswagen Scirocco Mk2

samo polako svakako je zima bolje na proljeće udarit neke falcare i bila priča do tada održavaj i to je to
 
Član
RE: Volkswagen Scirocco Mk2

ma vjeruj da prije proljeca nece bit nekih mogucnosti da se ista radi, sad treba kucu pocet radit pa smo se malo vise tome posvetili i td. samo lagano bit ce vremena i za auta :cool:
 
BHT Ovisnik
RE: Volkswagen Scirocco Mk2

do godine u ovo doba godine cu najvjerovatnije jettu prodavat il malo ranije pa cu ti tad prodat rh cup moje ako hoces:lol:

fine mu i ove celicne,ja prodajem one moje mrezaste da uzmem 14" celicne od gti-a,onako nesto kao u dade sa zimskim:cool:
 
Član
RE: Volkswagen Scirocco Mk2

ma nie mi RH za ovoga, prije bi Rh uzeo ako se ovo proda pa dode ono sto je slijedece umu :icon_smile:
vidio sam da prodajes one pitao sam ove moje ekipe tuda ima ovaj jedan reko mi je za par dana javit pa da ih mozda dode pogledat ;)
 
Član
RE: Volkswagen Scirocco Mk2

Odlican je, jesu ovo Tigar winter:icon_question: ko kaze da ne valjaju laze ja ove zime nigdje nisam stao;)
 
Član
RE: Volkswagen Scirocco Mk2

Jesu tigrice, a gledaj sto se tice tog valja-nevalja evo jedne usporedbe imamo ih na ovim felgama vec godinu dana ovo je 14˝ takodje ista guma je na laguni 16˝ ovdje su extra dobre gume a na laguni nevaljaju kurcu jer je ona teska i nije to guma nikako za nje u krivinama sve guzica igra lijevo desno ko da je bmw zadnja vuca, tako da ovisi dosta i od toga tigar je dosta dobra guma al nije za sva auta i za sve brzine
 
BHT Ovisnik
RE: Volkswagen Scirocco Mk2

nasao sam ti ats cup 15" 7J s gumama za 250km:cool:
tamo gdje je srusena pravoslavna crkva gdje onaj vulkanizer sto prodaje gume i felge,u njega na njegovom kecu,dosta su dobre,vrijedi uzeti:cool:
 
Top