Volkswagen Scirocco Mk2 1.8 20vT

Volkswagen Scirocco Mk2 1.8 20vT

Član
RE: Volkswagen Scirocco Mk2

heh hvala :)


-Imam jedno pitanje, interesuje me pase li letva od Golfa Mk2 na Scirocca, podvozje je komplet kao kod Golfa Mk1, znaci od njega pase, a interesuje me moze li od Mk2 jer dosta je tezak na volanu vjerovatno ce se mjenjati letva i isao bi servo na auto.
 
Član
RE: Volkswagen Scirocco Mk2

svaka cast na izboru ovaj primerak sam nekada sanjario nisam uspeo naci dobro ocuvanog siroko i corado strasno mi se dopadaju
lep autic a i bogami lepo napredujes samo nastavi
 
Član
RE: Volkswagen Scirocco Mk2

drug..kod koga si radio..ove sjedala..i koliko te izaslo..jer ja imam odradit..samo jedno sjedalo..pa ako mozes da mi vidis..s tim covjekom..nije cak ni jedno sjedalo..vozacevo..sa strane samo spao materijal..mozes li mi to provjerit molim te
 
Član
RE: Volkswagen Scirocco Mk2

Mene su sicevi dosli 220 KM sa materijalom, zavisi koliko ti je otisao, negdje oko 50 KM ako ne treba variti nesto na kosturu sjedista. Sicevi su ispali pravo dobri i dajem veliku preporuku ko bi radio nesto slicno.
 
Član
RE: Volkswagen Scirocco Mk2

Jeli to u onog šendre sto je i dado radio???? Sicevi su bruka svaka cast svidjaju mi se naopako! Ovo ce da bude jedan veliki stroj! Nego cime si premazo ono na stoku jesi li samo obojio matom ili....? Jer je i meni otislo pa bi moro prefarbat to prvo ga moram skinut :(
 
Član
RE: Volkswagen Scirocco Mk2

evo obiljezio sam na slici..otisli su komadici..ali bi odradio to sve ..da bi fino ispalo..ako mozes da mi provjeris koliko bi to otprilike izaslo
 
Član
RE: Volkswagen Scirocco Mk2

cnic_gsi je napisao(la):
Jeli to u onog šendre sto je i dado radio???? Sicevi su bruka svaka cast svidjaju mi se naopako! Ovo ce da bude jedan veliki stroj! Nego cime si premazo ono na stoku jesi li samo obojio matom ili....? Jer je i meni otislo pa bi moro prefarbat to prvo ga moram skinut :(
Nebi rekao da je ovaj radio i dadi, a ovo na stokovima je radjeno cetifixom, nije farbano nego je zalijepljena tapeta, imas kupit toga u Cvitkovica...

Taaky je napisao(la):
evo obiljezio sam na slici..otisli su komadici..ali bi odradio to sve ..da bi fino ispalo..ako mozes da mi provjeris koliko bi to otprilike izaslo
Javim ti danas, mislim oko 50 KM, nisam siguran, javit cu ti ;)
 
Član
RE: Volkswagen Scirocco Mk2

Imas li broj od toga covjeka brate meni treba buraz u kocki nesto radit pa da mu ga oceram vidim da je u tebe dobro uradio a nije skup koliko si reko komplet auto 300km?????

Ja i kako si skino ovaj stari certifix kako li se vec zove ugrijo fenom???????? i sta onda
 
Član
RE: Volkswagen Scirocco Mk2

cnic_gsi je napisao(la):
Imas li broj od toga covjeka brate meni treba buraz u kocki nesto radit pa da mu ga oceram vidim da je u tebe dobro uradio a nije skup koliko si reko komplet auto 300km?????

Ja i kako si skino ovaj stari certifix kako li se vec zove ugrijo fenom???????? i sta onda


Br. ja nemam to je stari zavrsio te siceve sa tim covjekom, kad on dode pitacu ga pa cu ti javiti.. A prednji i zadnji sicevi su bili 220 KM ;)


A cetifix je skinut fenom ne obicnim za kosu nego sa nekim malo jacim, kad sam skinuo posto je meni ovo bilo popucalo morao sam malo ismirglat stok i onda preko toga samo zalijepio cetifix. ;)
 
Član
RE: Volkswagen Scirocco Mk2

Idemo dalje :)

Uradjeno je nebo, nije lose, al moglo je bolje :)
Slike kakvo je bilo:
1010710a.jpg

deca774b.jpg

1e0ae890.jpg

177399c6.jpg

Inace da nije bilo ovih par parnica nebi se to moralo ni raditi, ali eto kako je ocuvano bilo moralo se raditi
Sinoc je auto doslo od tapetara a evo slike kako to izgleda danas
9ad98082.jpg

3810d804.jpg

... i evo par slika malo izvana auta
87b59084.jpg

69c070b2.jpg

5c39342e.jpg

b74cded3.jpg

;);)

Sagnite se mravi hah
11176c25.jpg
 
Član
RE: Volkswagen Scirocco Mk2

Super ti to radiš samo tako nastavi,biće jedan od najboljih na našim prostorima kad završiš :cool:
 
Top