Volkswagen Scirocco Mk2 1.8 20vT

Volkswagen Scirocco Mk2 1.8 20vT

Početnik
RE: Volkswagen Scirocco Mk2

odlicno napredujes, druze...felge..iste takve uzeo i ja... ;)
 
Član
RE: Volkswagen Scirocco Mk2

^heh valja.. nego obeca ti meni nesto, ocel bit sta da se ne nadam, da trazim dalje
 
Legend
RE: Volkswagen Scirocco Mk2

drug ovo sto radis je zadaca znaci.. bas..
svaka cast, imas + na rep ;)
 
Član
RE: Volkswagen Scirocco Mk2

Ovdje nema stajanja samo se radi :D idemo dalje.. danas opet bio soping :) kupljena sajba i namontirana, kupljena lajsna koja mi je falila moram je sutra smamo prespricati mat crnim sprejem, jos se ceka da se siber odradi ovaj kad mi je radio krovni tapacirung nesto je zaj*ao pa ce valjda sutra biti finis i da se nabaci i ono platno na siber...
Ugl stara sajba je par dana cucala ovako na autu
b61d6415.jpg

268d1df8.jpg

napola skinuta jer smo je morali skinuti kad su radjeni tapacirunzi
Ugl. danas namontirana nova i ja happy :D
Takodje su uradjeni i bocni tapacirunzi tj. samo je ovo platno promjenjeno
8101ee73.jpg

kako izgleda na vratima nemam sliku jer sam zaboravio slikati.. sutra slika... :) ja sam stvarno zadovoljan a to je najvaznije, valjda heh !
Lagano se preslo na ugradnju muzike, nadam se da ce uskoro biti gotov i taj dio sutra ce slicice ;)

.nOKe je napisao(la):
drug ovo sto radis je zadaca znaci.. bas..
svaka cast, imas + na rep ;)
Hvala drug ;);)
 
Član
RE: Volkswagen Scirocco Mk2

čudo brate čudoooooo! Jedva cekam da ga vidim sta ti je s msn-om ja ti se javim ti nista brate !!!1 :icon_confused:
 
Član
RE: Volkswagen Scirocco Mk2

Hvala na komentarima finim :)

@ Cnic- ujutro me nema na msnu iako je ukljucen ja sam na msnu tek iza 3 svaki dan ;)

zlatani je napisao(la):
samo tako nastavi dobar ti je auto,scirocco je zakon imam ja dva :cool:
heh valja, jel su oba za SR? ili? Sto ih ne predstavis u garazu
 
Član
RE: Volkswagen Scirocco Mk2

Ajmo dalje :)
Danas bio fin dan pa smo ga iskoristili kako treba :)
Na rucici od rucne kocnice je boja nekakva izblijedila i korozija ju je uhvatila pa smo to sredili
d676f058.jpg

Jutros stari uzeo nekakvu muziku mp3 Sony, meni se nesvidja tako da cu se vjerovatno mjenjat sa starom za muziku i to cu sa starom zamijeniti pa ce onda slike doc :) takodje su uzeta i dva zvucnika al i dalje je zvuk slab... tako da moram nes opet skontat.
Nadjena je lajsna koja je duugo falila, nadjena je na Sciroccu koji je totalku dozivio i razbijen je blatobran lijevi lajsna je bila upitna
64c8bcad.jpg

fino je sjela malo sam je ismirglao i super je, sad je ko nova :p
Uradjene su jos neke sitnice: sredjena pepeljara, zamjenjene zabice na farovima, i td....

Sutra oko 2 idemo na pistu da vidimo kako ide ovo chudo :) ako ko ima slobodnog vremena neka dodje slobodno :) ugl. sutra ce biti jos slika i koji video ;)
 
Član
RE: Volkswagen Scirocco Mk2

Sviđa mi se auto, oduvijek sam imao tajnu želju da ga imam. Scirocco je zmaj, sretno u daljim radovima! Ovo do sad je baš ukusno i sa stilom. ;)
 
Top