Volkswagen Scirocco Mk2 1.8 20vT

Volkswagen Scirocco Mk2 1.8 20vT

Član
RE: Volkswagen Scirocco Mk2

Jao široki je cudo ja konto ti neki krš uzeo kad smo na pisti bili kad ono pila bez kapi hrđe sto je rijetkost! Ajde bas mi je drago sto si pazario strasno auto svaka cast neka ti je sretno s njim morat ce mo jednom naletit da vidimo pilu i usput cole-tu vidit jetona jeli napredovo! Ajde pozz i sretno :cool:
 
Član
RE: Volkswagen Scirocco Mk2

hehe hvala, navrati jednom, javnes mi na forum kad mos i doletis vamo ;) mislim da ce dado sutra doc vamo da ga vidi :icon_smile:
 
Član
RE: Volkswagen Scirocco Mk2

Danas su stigli sicevi, nije lose odradjeno, malo mi je neobicno sad, al dobro je, slike sutra jer nisam danas stigao poslikat kako to sve izgleda ;)
 
Član
RE: Volkswagen Scirocco Mk2

Eh evo update sa slikama.. dok su se cekali sicevi radilo se oko auta neke sitnice su sredjene
zamijenjena samo jedna tapeta na stoku, drugu nisam uspio skinut jer je fen riknuo, pa cu to uskoro srediti :)
prije
f157e325.jpg

sad
945d594c.jpg


Sicevi su bili sroz losi na autu, odabrana je ova meni zanimljiva kombinacija za siceve..
prednji vozacev
82fb98c6.jpg

klupa zadnja u izradi
ed8dc1bb.jpg

i finalni proizvod
e700137c.jpg

af24c1a0.jpg

8124c0a8.jpg

koza odzada je ostavljena orginal jer je malo rec dobro ocuvana, pa cu je samo premazati nekom kremom za kozu i to je to
f476ec4d.jpg

a uskoro ce vjerovatno slijedit ugradjivanje muzike, trenutno su u autu samo dva zvucnika.. doc ce svasta nesto izmedju svega ovo
2e1d336c.jpg

;)
 
Član
RE: Volkswagen Scirocco Mk2

bas fino napredujes,,svaka cast :cool: nego da te pitam ova tapeta koji je to materijal,,i gdje se moze kupiti? :icon_question:
 
Član
RE: Volkswagen Scirocco Mk2

bas su extra odradeni sicevi..svaka cast..super napredujes..cim si ovo odradio na vratima..nije uopste lose ispalloo
 
Član
RE: Volkswagen Scirocco Mk2

to na vratima je radjeno cetifixom, ima ga kupiti u svim prodavnicama boja i lakova ;)
 

LSD

Član
RE: Volkswagen Scirocco Mk2

dobar ti kupus:cool::cool::cool:
sala...svidjaju mi se tvoji radovi....:icon_biggrin::icon_biggrin:
 
Top