Volkswagen Scirocco Mk2 1.8 20vT

Volkswagen Scirocco Mk2 1.8 20vT

Član
RE: Volkswagen Scirocco Mk2

moze li mi tko dat kakvu informaciju za opruge? znaci pasu od golfa mk1, gdje ih ima i koja cijena :icon_smile:
 
Legend
RE: Volkswagen Scirocco Mk2

sandy_mo je napisao(la):
moze li mi tko dat kakvu informaciju za opruge? znaci pasu od golfa mk1, gdje ih ima i koja cijena :icon_smile:

javi se Oggyu (on je to stavljao na svoj scirocca, mislim da je govorio da pasu sa mk1) ali nisam 100% siguran..
 
Član
RE: Volkswagen Scirocco Mk2

znam da pasu od golfa keca 100% komplet trap pase... samo me sad interesuje ima li tko za prodati
 
Početnik
RE: Volkswagen Scirocco Mk2

nove su ti 180KM+
ja sebi stavio zadnje od keca gti i nisam nesto zadovoljan, moglo je nize..
prednje su mi od dvice crvene, samo malo skracene...
tesko ces ih polovne naci
javi se Ljuboju sa foruma, ima on set kratkih KONI amortizera sa oprugama za golfa keca, scirocca..mislim da prodaje ;)
 
Član
RE: Volkswagen Scirocco Mk2

Da osvijezim malo...
Danas je auto dosao kuci opet.. bio je kod majstora, letva volana je malo podmazana, i jos neke sitnice ovaj tjedan bi trebale sajba i registracija biti rijesene... Nadam se da ce uskoro biti potpuno spreman za ceste pa cemo se onda navozati :D ;) sutra ce se neke sitnice raditi, bit ce slike stavljene ;)
 
Član
RE: Volkswagen Scirocco Mk2

Danas malo oprano auto.. nisam stigao radit neke stvari, al oprana je unutrasnjost malo, itd...
Evo par slicica auta



Unutrasnjost:


e sad mi treba vas savjet, dali da poliram felge onaj proces da sa brusnim papirom ili da rabim neku pastu, mislim da je smamo lak ostecen, a ovo crno bi ofarbao nanovo

odlucio sam ove zadrzat tokom zime na autu a za proljece tragam za necim finim :D
 
Član
RE: Volkswagen Scirocco Mk2

super ti je auto...sretno u daljim radovima...

bolje ti je da ispoliras samo falc na taj nacin sto si vec naveo a krakove mozes prelakirati opet...

posto je tesko ispolirati krakove zbog tih krivina a da imas zivaca trebao bi ih smirglati mjesec dana :D ;)
 
Član
RE: Volkswagen Scirocco Mk2

Da nastavimo dalje...
Ovaj vikend sam isao sa starim u soping :) hehe kupovali smo sve i svasta za auto, kad smo dosli kuci pocelo se sa radovima;
-kupljene kapice za ventile posto nije nijedna bila na autu
098aade1.jpg

-kupljeni i namontirani tapacirunzi u gepeku:
prije
002f8fbc.jpg

sada
409aae1a.jpg

zmigavac napokon nadjen i kupljen
db5a4c3a.jpg

onda sam odlucio srediti masku
ovako je dosla na autu
71056339.jpg

radovi
2af69305.jpg

znak ismirglan treba ga samo jos bezbojnim lakom preci
61591243.jpg

maska na autu
eade66ab.jpg

ja sam prezadovoljan kako je ispala :D
rucica sibera je takodje falila i to smo nasli i namontirali, a onda se pojavio novi problem, siber nije radio kako treba pa je promjenjen mehanizam i sad radi
74b9b92b.jpg

4096b9a8.jpg

ofarbano je i deklo motora posto je lose izgledalo uradio sam ovako, meni se svidja :D
aad4d7e5.jpg

ofarbana su i klijesta u crveno, a to izgleda ovako:
6ef2d072.jpg

-ovaj tjedan ide tapaciranje i vjerovatno zamjena sajbe pa se nadam da ce potom napokon i registracija auta.
Slobodno prokomentirajte :icon_smile:
 
RE: Volkswagen Scirocco Mk2

extra svaka čast iznenađuje me ova nova generacija ti i cole još nema ni položeno a već dosta toga radite sami tako i treba
 
Top