Volkswagen Scirocco Mk2 1.8 20vT

Volkswagen Scirocco Mk2 1.8 20vT

RE: Volkswagen Scirocco Mk2

ma samo naprijed i nedaj se prolazio sam sad dva dana sa posla iz čitluka vidim široka ispred kuće popeli ste mu zadnji kraj fino izgleda uživo doletit ću jedan dan da pogledam kako treba
 
Član
RE: Volkswagen Scirocco Mk2

heh, da zadnji dio smo odigli gore da ima mjesta za Ibizu :icon_smile: svrati jedan dan ;)
 
RE: Volkswagen Scirocco Mk2

Svaka cast, oduvijek mi se Scirocco svidjao kao auto...Jako lijepi detalji i sitnice koji puno znace...Nastavi dalje putem kojim si posao ;) Sretno !
 
RE: Volkswagen Scirocco Mk2

naletit ću naravno nego ja kad idem s posla već bude mrak a plus umoran i uvjek gladan gledam samo kad ću kući pa ću zato jednom nedeljom naletit i da zanima me ove kapice sa malim ključem gdje si ovo uzimo baš su COOL
 
Član
RE: Volkswagen Scirocco Mk2

Uzeo sam ih u Vitezu, a mislim da ih ima i u Vrapcicima, nisam siguran, ako oces mogu probat nabaviti vise komada, pa ako ko ima zainteresiran jos nek javi ;)
 
Član
RE: Volkswagen Scirocco Mk2

ok... ja cu vjerovatno zamilit da mi posalju par komada pa ko je zainteresiran neka pazari ;)
 
Član
RE: Volkswagen Scirocco Mk2

sandy_mo je napisao(la):
Uzeo sam ih u Vitezu, a mislim da ih ima i u Vrapcicima, nisam siguran, ako oces mogu probat nabaviti vise komada, pa ako ko ima zainteresiran jos nek javi ;)

odlican auto nema sta samo naprijed ;),zanima me gdje u Vitezu si uzeo kapice jer mi je blizu pa da vidim
 
RE: Volkswagen Scirocco Mk2

_vwfan_ je napisao(la):
sandy_mo je napisao(la):
Uzeo sam ih u Vitezu, a mislim da ih ima i u Vrapcicima, nisam siguran, ako oces mogu probat nabaviti vise komada, pa ako ko ima zainteresiran jos nek javi ;)

odlican auto nema sta samo naprijed ;),zanima me gdje u Vitezu si uzeo kapice jer mi je blizu pa da vidim

ajd ako bude da se dogovorimo da i meni uzmeš i pošalješ poštom nije nikakv problem platit
 
Član
RE: Volkswagen Scirocco Mk2

dadao_style je napisao(la):
_vwfan_ je napisao(la):
sandy_mo je napisao(la):
Uzeo sam ih u Vitezu, a mislim da ih ima i u Vrapcicima, nisam siguran, ako oces mogu probat nabaviti vise komada, pa ako ko ima zainteresiran jos nek javi ;)

odlican auto nema sta samo naprijed ;),zanima me gdje u Vitezu si uzeo kapice jer mi je blizu pa da vidim

ajd ako bude da se dogovorimo da i meni uzmeš i pošalješ poštom nije nikakv problem platit

moze druze samo da mi kaze gdje je to tacno pa da idem pogledati
 
Član
RE: Volkswagen Scirocco Mk2

Dado cuj se sa njim nek ti on pogleda rekao sam mu ja gdje ima, ako ne mognete sredit prevoz javni meni ;)
 
Član
RE: Volkswagen Scirocco Mk2

Jutros se radilo :icon_smile:

izvadjena komplet unutrasnjost i odvezena na tapaciranje

c5ec0f0e.jpg

68596601.jpg

f974fa03.jpg


trebalo bi da sicevi budu ova kombinacija
48f68d99.jpg


znaci koza ce biti samo na zadnjoj strani i ispod sica, kao sto vec dode orginal a na bubrezima ce biti crni stoff a na sredinu ove kockice, ova kombinacija je izabrana jer je dosta u stilu 80-ih tako da pase uz auto :icon_smile: ;)
 
Top