Volkswagen Scirocco Mk2 1.8 20vT

Volkswagen Scirocco Mk2 1.8 20vT

Član
RE: Volkswagen Scirocco Mk2 (Update: distanceri)

Cini mi se da su ti prednji tockovi fino izbaceni... ako nemas distance, slobodno stavi 1cm naprijed, a nazad SLOBODNO 2.5cm, ili 25mm :D

Ja sad preko zime na celicnim imam naprijed 2x2 a nazad 2x2.5cm, tako sam i ljeti vozio na RM012 i OZ-u bez problema, a vizuelno predobro izgleda...
 
Član
RE: Volkswagen Scirocco Mk2 (Update: distanceri)

Naprijed nema distancera i guma stvarno viri iz blatobrana, pokusavam zadnje samo poravnat s prednjima, ali izgleda 1 cm da je premalo, morat cu uganjat 2 cm pa montirat mislim da ce tek tad bit ono sto zelim
 
Član
RE: Volkswagen Scirocco Mk2 (Update: distanceri)

Pa jbg, jednostavno dok je bez distancera, ufatis se metra i izmjeris u par mm koliko ti fali... :)
 
Član
RE: Volkswagen Scirocco Mk2 (Update: distanceri)

Da... ma ovako cu sutra dodat 1 cm pa vidjet dal je to to, mislim da ce bit dovoljno
 
Član
RE: Volkswagen Scirocco Mk2 (Update: distanceri)

A pazi ovo ako vec nisi, pogledaj obavezno :

http://www.bhtuning.com/izrada-distancera-t-49993.html
 
Član
RE: Volkswagen Scirocco Mk2 (Update: distanceri)

ljuboje je napisao(la):
super su,ali gume 195/45r15...to ti treba... ;)

Da, ali steta je ove skidati jer su nove na auto stavljene skupa s felgama, jbg nisam unaprijed razmisljao, dok odu ove onda ce mozda i ic 45 :)



menjic je napisao(la):
A pazi ovo ako vec nisi, pogledaj obavezno :

http://www.bhtuning.com/izrada-distancera-t-49993.html

Vidio sam prije vec, hvala ;)
 
Član
RE: Volkswagen Scirocco Mk2 (Update: satic za temp. vode)

Jutros postar donio satic od clana pukim48 koji sam duugo trazio, naravno odma sam krenuo sa ugradnjom :D

Satic:

Onda uzeo jedan stari poklopac Roccov koji dodje na mjesto gdje ide satic, bio je malo unisten i trebalo ga je srediti, pa sam ga malo osmirglao i napravio rupu za satic

Onda uzeo crnu mat foliju i presvukao ga folijom, ja sam zadovoljan kako je ispalo, mada su me malo napatili coskovi al to cu jos naknadno srediti

Orginalni poklopac koji mi je dosao u autu je takodje ostecen dosta pa cu i njega ismirglati i srediti i ostaviti da stoji u rezervi :)

I na kraju montirano u auto:
Prije:

Poslje:

Jos je ostalo da se zice spoje, al to cu jedan dan dok ova kisa stane odraditi, morat cu i pepeljaru srediti opet vec sam je jednom radio al nije to to, ako neko ima pepeljaru da je dobro ocuvana i da ima orginalne rucice za otvaranje nek javi :D


Slike su malo lose jer sam mobom sve slikao al sta je tu je :D :cool:
 
Član
RE: Volkswagen Scirocco Mk2 (Update: Satic za temp. vode)

samo ga u pod i ljesi izduv, bice mjera bgmi ;)
jako dobro ocuvan rocco :)
 
Član
RE: Volkswagen Scirocco Mk2 (Update: Satic za temp. vode)

Ma bit ce valjda nesto od tog spustanja uskoro, nisam pametan bas sta mi je ciniti, koliko maximalno kraca opruga moze biti da se stavi na ove amotrizere orginalne a da ne bude zajebancije oko ispadanja i sl.?
 
Administrator
RE: Volkswagen Scirocco Mk2 (Update: Satic za temp. vode)

kazu do 4cm mogu ici nize opruge na fabricke amirtizere... sve preko zahtijeva i druge amortizere ;)
 
Član
RE: Volkswagen Scirocco Mk2 (Update: Satic za temp. vode)

Lijepo je legao satić.

Ja sam na keca stavljao FK opruge na tvorničke amortizere. Nema nikakvih problema sa ispadanjem. Ako ti bude lupalo, onda skratiš navoj amortizera, tj. povećaš mu prostor za hod. Pojasnim ti detaljno ako bude problema...
 
Član
RE: Volkswagen Scirocco Mk2 (Update: Satic za temp. vode)

super je cucnuo;)
drago mi je da sam ti pomogao:cool:
 
Top