Volkswagen Scirocco Mk2 1.8 20vT

Volkswagen Scirocco Mk2 1.8 20vT

RE: Volkswagen Scirocco Mk2

Ovaj roco je ko nov :icon_biggrin: prelijepo izgleda i dobro ga cuvas i sminkas ;)

Lijepe i dobre nove felge ;)
 
Član
RE: Volkswagen Scirocco Mk2

14˝ su zamjenjene za ove, znaci ove su svjeze odradjene i nove gume na njima, sutra cu ih oprat i distancere nazad staviti pa cu fino poslikati to i staviti :D
 
Član
RE: Volkswagen Scirocco Mk2 (napokon ATS CUP 7x15 ispolirane)

Trebao bi vas savjet, kojom polir pastom je najbolje polirati felge, jos bi ove malo ispolirao dobro su odradjene, samo sam uvjeren kako se to moze vise sjajiti, i na kraju cime to sve zastititi? Plastifikacija ili nesto drugo?
 
Član
RE: Volkswagen Scirocco Mk2 (napokon ATS CUP 7x15 ispolirane)

Evo jos koja slika, nisam danas uspio distancere nabacit jer su mi sarafi prekratki, moram nove uzeti duze, pa ovim putem, ako tko ima neka javi...



Trebala bi mi i dva cepa orginal ATS Cup ako i to neko ima ili zna gdje ima neka javi


Prljav je jer me kisa zeznula danas pa ga nisam ni mogao oprati, cim bude lijepog vremena uradit cu jedan fin photo session ;)
 
RE: Volkswagen Scirocco Mk2 (napokon ATS CUP 7x15 ispolirane)

dotjeraj ovo fino masinom kako treba odmasti sta imas i ispoliraj opet do visokog sjaja nemas slgrimanja samo obnovi sjaja felge su dobre dobro mu leze
 
Član
RE: Volkswagen Scirocco Mk2 (napokon ATS CUP 7x15 ispolirane)

Da to sam i mislio samo pastom nekom ih odradit i to je to, a sta nakon paste? bezojni lak ili plastifikacija?
 
Član
RE: Volkswagen Scirocco Mk2 (napokon ATS CUP 7x15 ispolirane)

Nije to puno ako budu imali bas ove sto mi trebaju, sutra cu otici da vidim
 
Top