Volkswagen Scirocco Mk2 1.8 20vT

Volkswagen Scirocco Mk2 1.8 20vT

Član
RE: Volkswagen Scirocco Mk2 (Update: Satic za temp. vode)

ZELA GTI je napisao(la):
Lijepo je legao satić.

Ja sam na keca stavljao FK opruge na tvorničke amortizere. Nema nikakvih problema sa ispadanjem. Ako ti bude lupalo, onda skratiš navoj amortizera, tj. povećaš mu prostor za hod. Pojasnim ti detaljno ako bude problema...

Imaju FK opruge u Taxi baru stvarno ima zanimljivih duzina, mislio sam uzet nesto bas dosta kratko da cucne kako treba pa me brine da mi ne ispadnu opruge, ugl. vidjet cu cekam odgovore za neke ponude pa cemo se cut da mi objasnis sta i kako :D



pukim48 je napisao(la):
super je cucnuo;)
drago mi je da sam ti pomogao:cool:

Ja sam zadovoljan, hvala jos jednom ;)
 
Član
RE: Volkswagen Scirocco Mk2 (Update: Satic za temp. vode)

fino je legao,ko da je tu i bio,svaka cast:cool::cool::cool:
 
BHT Ovisnik
RE: Volkswagen Scirocco Mk2 (Update: Satic za temp. vode)

ja sa -6cm prednjim oprugama na amortizerima obicnim nemam problema,a uvijek nekuda trambam s jettom po svakom terenu,nikad problema,kucaj to u pod :)
 
Član
RE: Volkswagen Scirocco Mk2 (Update: Satic za temp. vode)

ZELA GTI je napisao(la):
Zašto bi opruge ispadale?:icon_eek:

Mislim na ono kad se digne auto na dizalicu i sl.

Col3 ono je 60 mm kod tebe naprijed? Hmm... Ja sam u Taxi bar nasao one imaju 75/60 mislim da bi to bilo to..
 
BHT Ovisnik
RE: Volkswagen Scirocco Mk2 (Update: Satic za temp. vode)

jeste,tocno 60mm,nikada problema,sumnjam da moze ispadat to tako lako,dizao vise puta,ona se rastegne dovoljno,nece nikuda
kada bi uzeo te iz taxi bara to bi bilo strahota jer samo mu to fali:cool: prije 2 dana mescini prođe ti kraj zgrade,stari ti nesto na šibici radi,laguna je tu,a nisam vidio rocca,ako nije ususkan bio:cool:
 
Član
RE: Volkswagen Scirocco Mk2 (Update: Satic za temp. vode)

Vidjet cu, bas cu im sad mail poslati da vidim imaju li ih jos na stanju i jel ista cijena...

Nesto plin zezao Ibizu pa ju je stelovao stari, a Rocco il je pod ceradom il je ispod drveta bio pa ga nisi vidio :D
 
Član
RE: Volkswagen Scirocco Mk2 (Update: Satic za temp. vode)

Evo narucio sam od Erora opruge pa cu ih probat staviti vidjet cu sta ce biti, nadam se da cu biti zadovoljan :)
 
Član
RE: Volkswagen Scirocco Mk2 (Update: Montirane kratke opruge)

Evo dosle opruge od Errora i montirane, opruge su od Golfa Mk2, cucnuo je malo ali ja sam zadovoljan, svidja mi se kako sad izgleda

Prije
150892_1701248420199_1507590682_1703472_6871288_n.jpg


I sad...



Nije puno, al meni se svidja kako izgleda auto sad :)
 
Član
RE: Volkswagen Scirocco Mk2 (Update: Satic za temp. vode)

jedan od najljepsih primjeraka u BiH,definitivno,premocan je svegami,i ovo sto je legao je taman,ne treba ti vise;)
 
RE: Volkswagen Scirocco Mk2 (Update: Satic za temp. vode)

Exstra znaci bolje ni ne treba po mom misljenju ;) mjera, spusten tako da je ista razdaljina ruba i gume po cijelim stranama ;)
 
Član
RE: Volkswagen Scirocco Mk2 (Update: Satic za temp. vode)

Odlično. Stavljao si samo naprijed? Lupa li preko rupa?
 
Član
RE: Volkswagen Scirocco Mk2 (Update: Satic za temp. vode)

Da, samo su prednje stavljene, zadnje nisam uspio naci nigdje samo od keca pasu, mada nazad nebi ni stavljao svidja mi se ova visina, nisam ga bas puno provozao danas samo nakratko, ne lupa puno, nije puno izgubio na udobnosti :)
 
Član
RE: Volkswagen Scirocco Mk2 (Update: Satic za temp. vode)

Ako budeš imao problema javi se. Znam šta treba:icon_biggrin: Skupo sam platio tu školu.

Ako želiš, pozadi ih možeš slobodno malo spilati. Nema toliko tereta na amortizere pa nećeš ni osjetiti skoro nikakvu promjenu. Ali koliko vidim nije neka uočljiva razlika u visini pa i ne moraš;)
 
Top