Volkswagen Scirocco Mk2 1.8 20vT

Volkswagen Scirocco Mk2 1.8 20vT

Član
RE: Volkswagen Scirocco Mk2

ZELA GTI je napisao(la):
Sandi jel ti živiš u koloniji?

da, na kraju dole zadnja zgrada :) gdje ima najvise auta pred zgradom e tu xD




hvala na finom komentarima, trazim sad ponude da uzmem neke opruge da ga malo priblizimo podu :)
 
Član
RE: Volkswagen Scirocco Mk2

ZELA GTI je napisao(la):
Nisam znao da smo susjedi:icon_eek:Ja sam pored škole

kako si bola susjed ta nisi u susjednoj zgradi :lol::lol::lol: ja sam vise njega u brdima :lol::lol::lol::lol:
 
Član
RE: Volkswagen Scirocco Mk2

A uja brđanu. Sljegni do grada kada završiš sa polijevanjem paprika:D

Nismo susjedi, ali 200 metara nije puno:icon_biggrin:
 
Član
RE: Volkswagen Scirocco Mk2

Evo par slicica cisto da se zna da je jos ziv i zdrav :)





Citavo ljeto se nije nista konkretno radilo, sad preko zime laganini idu pripreme za novu sezonu, ic ce prikupljanje dijelova, zasad sam u potrazi za felgama, pa onda one idu na poliranje, i dalje sam u potrazi za kratkim oprugama za pocetak to ocu, citavo ljeto trazim niko nema, pa ako ko ima nek javi, da ga prizemljim vise :) planova je dosta, aBd lagano sad ce zima pa kolko se bude moglo radit cemo ga :)

Pozz
 
Član
RE: Volkswagen Scirocco Mk2

svaka cast na autu,predobar primjerak,vjerovatno jedan od boljih u nasoj zemlji. Dugo mi se scirocco nije svidio,ovaj tvoj je bukvalno kao nov,i ove slike pod ovom ceradom,vidi se da ga pazis. zasluzujes srecu s autom,da te dugo sluzi;);)
 
Član
RE: Volkswagen Scirocco Mk2

ArminM je napisao(la):
svaka cast na autu,predobar primjerak,vjerovatno jedan od boljih u nasoj zemlji. Dugo mi se scirocco nije svidio,ovaj tvoj je bukvalno kao nov,i ove slike pod ovom ceradom,vidi se da ga pazis. zasluzujes srecu s autom,da te dugo sluzi;);)

Hvala na lijepim zeljama, cijenim to ;)


punisher je napisao(la):
imam ti dobre jedne cetrneske flege za prodat :D:D:D:D:

Kakve felge imas?
 
BHT Ovisnik
RE: Volkswagen Scirocco Mk2

zna se sta mislim za njega,perfekcija,u besprijekornom je stanju,jos kad cucne:cool:
 
Top