Volkswagen Scirocco Mk2 1.8 20vT

Volkswagen Scirocco Mk2 1.8 20vT

Član
RE: Volkswagen Scirocco Mk2 (poliranje felgi str. 9)

ipak odusto od smirglanja :D :D ..oce bit kakav update od unikata kymca :icon_biggrin::icon_biggrin:
 
Član
RE: Volkswagen Scirocco Mk2 (poliranje felgi str. 9)

opaaa..pa ti sandy ufatio poso u ruke :D ..svaka cast..ja danas nisam nista..samo iskruzio lepenku tvrdu za nosac..pa cu je za koji dan rezat..za zvucnike..oce bit slika sta si radio na skutu
 
Član
RE: Volkswagen Scirocco Mk2 (poliranje felgi str. 9)

Vidio ti danas roka i starog tamo kod taxista stoji i prica nesto s njima ponosan na nove felne extra su ispale nisam ih davalja pogledo jer sam samo proletio ali jedu djecu! poZZzzzz
 
Član
RE: Volkswagen Scirocco Mk2 (poliranje felgi str. 9)

Bit ce slike sutra, dok poslikam, felge su dosle jos u ponedjeljak :) make gdje kod taksista tamo na aveniji ili?? ;)
 
Član
RE: Volkswagen Scirocco Mk2

Dok je cekao felgice ovako je stajao pred kucom
0f32f298.jpg

122686bb.jpg

Onda dosle felgice, nisu jos zavrsene, jos treba ovaj crni dio odradit
430195c6.jpg

fa3432cf.jpg

I stari tepih je zamjenjen
ed374aaa.jpg

db0f25fd.jpg

3a4c361c.jpg

13a98dd5.jpg

stavljen drugi u puuno boljem stanju
d90af7c9.jpg

637d28da.jpg

Iduci tjedan treba skontat kako maglenke stavit naprijed i onda ce ic ugradnja maglenki, nasao sam zute maglenke bas onakve kakve odavno trazim, i ako ko ima onaj vjetrobran za siber ili zna gdje ima neka mi javi :)
 
Član
RE: Volkswagen Scirocco Mk2

Da, ispod tamo gdje stoji desna noga kod gasa je sve bilo izlizano rupa se napravila, takav je kupljen, i eto napokon i to sredjeno.. reci mi imas li ti na otpadu tamo ijedan vjetrobran za siber??
 
Član
RE: Volkswagen Scirocco Mk2

Samo napred i svidja mi se kako radis i nije sve od jednom vec odrzavanje/uljepsavanje svog auta koje i koristis
Svaka ti cast
 
Član
RE: Volkswagen Scirocco Mk2

Glavni cilj je dovest auto da sto vise lici na ono kad je bio mladunce jos znaci sto vise detalja iz '80 ih i '90 ih neke sitnice me jos bodu u oci al lagano sve ce se rijesit s vremenom :cool:
 
RE: Volkswagen Scirocco Mk2

auto je extra u svakom pogledu za svoje godine predobro izgleda a bit ce jos bolji ako ovako nastavite
 
Član
RE: Volkswagen Scirocco Mk2

Dosle felgice, sutra montaza na gume i na auto :)



6x14 et33, felge su u extra stanju i bile su povoljne, i mislim da ce mu lijepo stajati ;)
 
BHT Ovisnik
RE: Volkswagen Scirocco Mk2

gdje nađe ovako fine felge jos 14:icon_twisted:

ajd brze to montiraj i daj slike:cool:
 
Top