Volkswagen Scirocco Mk2 1.8 20vT

Volkswagen Scirocco Mk2 1.8 20vT

Član
RE: Volkswagen Scirocco Mk2

Jojjjjjjjjjjjjjjjjjj koliko sam te tražio felge nemaš pojma al u tom stanju...koliko su bile ako nije tajna i gdje ih kupi???pozzz
 
Član
RE: Volkswagen Scirocco Mk2

mocno mocno ...svaka cast...prave chunerske :lol::lol::lol: ..ocekujem sutra da su na roccu ..;);)
 
Član
RE: Volkswagen Scirocco Mk2

U Sarajevu, cekalo se da izleti nesto ovakvo, i eto naletise extra ocuvane po finoj cijeni, jedino je na par mjesta lak malo popucao ostalo sve extra rubovi su cisti ko da nikad na autu bile nisu

bad_look je napisao(la):
Jojjjjjjjjjjjjjjjjjj koliko sam te tražio felge nemaš pojma al u tom stanju...koliko su bile ako nije tajna i gdje ih kupi???pozzz

heh i ja sam dugo cekao na nesto ovakvo, u Sarajevu sam ih nasao 250 su placene bez guma ovako

Taaky je napisao(la):
mocno mocno ...svaka cast...prave chunerske :lol::lol::lol: ..ocekujem sutra da su na roccu ..;);)

Bit ce jedva cekam da ih nabacim :)
 
RE: Volkswagen Scirocco Mk2

lijepe felge drago mi je da ste nasli 14 ke jer niste htjeli nista vece lezat ce extra samo racunaj da se se morat auto blago spustit da malo felga dodje do izrazaja i da se popuni luft izmedju gume i blatobrana pa znas o cemu pricam nisi od jucer :) sretno dalje eto me za koji dan da vidim uzivo nema druge
 
Član
RE: Volkswagen Scirocco Mk2

dadao_style je napisao(la):
lijepe felge drago mi je da ste nasli 14 ke jer niste htjeli nista vece lezat ce extra samo racunaj da se se morat auto blago spustit da malo felga dodje do izrazaja i da se popuni luft izmedju gume i blatobrana pa znas o cemu pricam nisi od jucer :) sretno dalje eto me za koji dan da vidim uzivo nema druge

Hehe, spustanje ce biti, sa ovim ce se malo vise spustit moc, stari ih je iz sarajeva donio sinoc, jesi ti isao u sarajevo radit? Nie valjda da si nakon jednog stemanja odustao hehe
 
Član
RE: Volkswagen Scirocco Mk2

Evo jedna brzinska slika, ja preprezadovoljan kako su legle, sljedece je spustanje i onda cemo vidjeti sta dalje :)



Jos uvijek tragam za vjetrobranom za siber ako ko ima neka javi, pase od Golfova, Passata i td. :)
 
Legend
RE: Volkswagen Scirocco Mk2

prelijepo ,.... klasicno i kulturno , kazes da je sljedece spustanje,....i to je to onda ce biti do bola,svaka cast ;)
 
Član
RE: Volkswagen Scirocco Mk2

naravno, gledat cu da to budu iz taxi bara opruge 60/40 od keca golfa, mislim da ce to biti dovoljno
 
Član
RE: Volkswagen Scirocco Mk2

fino golfu/široku... stoje ove ATS;) sve u svemu ljep široko:icon_smile::icon_smile:
antena ti je strava, fataš vanzemaljske signale hehe pozzz
 
Član
RE: Volkswagen Scirocco Mk2

hah nisam skontao ono maloprije na msn haha... antena je vrlo vazan detalj kod ovakvog auta :)
 
Član
RE: Volkswagen Scirocco Mk2

Evo da i ja nadoknadim par slicica koje su nestale zbog problemcica na forumu :)




i kupljeni novi cepovi za felge posto nisam mogao nac cetvrti orginalni koji mi fali

ovo je slika najlosije felge na autu, znaci sve su extra ocuvane samo ova ima tu parnicu na rubu
 
Top